Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megjott s megis hanyingerem s...

Megjott s megis hanyingerem s fejfajason van. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Az utolso peteeresemkor minden nap egyutt voltam a ferjemmel. E honap 18.an kellett megjojos s megjott. Bar 3 napot tartott . de ellotte levo napokba is hanyingerem volt s most is van + fejfajas. A nap barmely szakaszaban. Terhes lehetek???

2016. febr. 24. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Védekezés nélküli szex mellett lehetsz. De most front is van, hányós vírus is. Azért egy hét múlva tesztelj egyet.
2016. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem. Nálam a hányinger normális PMS tünet, és a mensi első napjaiban is megmarad, sajnos.
2016. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
A menzesz okozhat hányingert és fejfájást is. Hányingered lehet attól, hogy a méhösszehúzódások hatással vannak a gyomrodra is, felkavarják. Fejfájás pedig a vérveszteségtől.
2016. febr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De eddig nm volt ilyen
2016. febr. 24. 11:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen vírust nyaltam be. Napokig tartó émelygés, hasogató fejfájás. 5 nap után hánytam is egyszer, aztán meggyógyultam. Ez vírus lesz, nem terhesség.
2016. febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!