Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki péntek...

Van itt olyan aki péntek körül nem várja, éreztek valamit?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok a 11. dpo-n, de nincs semmi olyan tünetem ami nem lenne máskor is mensi előtt.

2016. márc. 7. 08:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem nem lett ilyen szép pozi tesztem, megjött ma, nem kellett még vasárnapig se várnom. ;(
2016. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok én tegnap nem vártam nem is jött meg de a tegnapi teszt negatív. Ma reggel fájt a hasam olyan mindjárt megjön érzés de semmi. Reggeli vizeletbol negatív teszt. Szerintetek mikor teszteljek vagy csak vàrjak hátha csak késik? Pedig nem igazán szokott napra pontosan jön ha jön.
2016. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Teszteltél azóta?
2016. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Gratulálok! :)

Nekem is pénteken kellett volna megjönni,néha úgy érzem, hogy mindjárt megjön, de még semmi, Tegnap reggel csináltam predictor early tesztet, de negatív lett :( holnap fogok újra tesztelni.

2016. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sziasztok! A kérdés kiírójának nagy gratula :) Én is péntekre nem várom... sajnos a ma reggeli tesztem full negatív lett, de azért még reménykedek :) Utolsónak: 21 hónapos a kisfiam, vele egy nappal a nem várt előtt teszteltem du egy DM-es One Minute teszttel, jól kivehető 2 csík lett az eredmény, gyorsan futottam még egy tesztért mert el se hittem (2. hónapban sikerült) én is ezt a Predictor Earlyt vettem hogy tutira menjek, na az éppen csak egy alig észrevehető halvány csíkot produkált... Ennyit arról, hogy melyik milyen érzékeny teszt... szóval még ne keseredj el :)
2016. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!