Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márciusba? Van...

Ki nem várja márciusba? Van valami tünetetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok én most 11.-ére nem várom. Nagyon fura mert 3-4 nappal ezelőtt görcsöltem majd az el is múlt. Ma azt hittem hogy megjön mert görcsölt a alhasam meg nagyon fájt a derekam is. Fejfájós vagyok főleg ha délelőtt dolgozom most ez elmaradt nem fájt a fejem pedig nem bírtam sokat aludni.

2016. márc. 7. 19:32
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó szorítok neked hogy baba legyen és ne legyen semmi gond. Nem tudom tud e valaki segíteni olyan kérdésem lenne még hogy ovu után vagyok 11 nappal és nagyon ráz a hideg. Lehet hogy baba lesz? Vagy csak mensi? Még mindig nem fájnak a melleim de van kevés fehér folyásom. Melleim ilyenkor már nagyon szoktak fájni. Nem vagyok éhes de ha elkezdek enni nehéz abba hagyni. Már nagyo várom a szombatot mi lesz. Eddig pontos volt mindig a ciklusom nagyon nem várom. :(
2016. márc. 8. 20:12
 22/59 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 17-es válaszoló vagyok..tegnap 18.03. Ma 9 napja késik... nem bírtam ki elmentem venni tesztet..bár elsőre visszafordultam..de annyira fájnak a melleim,hogy csak úgy döntöttem,hogy veszek,ha nem baba,akkor elmegyek mammográfiára,mert nem normális. Remegő kezekkel megcsináltam,nem néztem oda se,kimentem az udvarra,mert a 3 gyerekből kettő itthon van mert betegek. Kint megnéztem..nos HALVÁNY,DE POZITÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍV!!! Remeg kezem lában,bőgök mint egy szaros gyerek. A férjem délután ér haza,nem hívom fel,majd személyesen megtudja. Istenem.Nem hiszem el. Jön a 4. csimutánk!!!!! :D Hirtelen lepörgött előttem mi vár rám,ránk.. mind a 3 császár volt,ez is az lesz.Bízok benne,hogy kihúzzuk a 36-37. hétig,nem lesz korábban a hegszétválás esélye miatt... de nem agyalok már is ilyeneken,még jussunk el dokihoz,és legyen szívhang. Mindenkinek drukkolok!!!!!
2016. márc. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:

Szia utolsó. Szívből gratulálok neked! Minden jót nektek. Nyugi, minden jól fog alakulni, csak pozitívan :)


(7. és 15. válaszoló voltam)

2016. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen.Próbálok csak jóra gondolni,és hogy a kezemben tarthatom a drágánkat már az ősszel. :)
2016. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Nagyon jó neked már, bár csak mindenki aki szeretné annak pozitív lenne a teszt. Nem lesz semmi gond kitartást és sok boldogságot kívánok nektek. 😊 Tesztelt meg valaki pozit? Nekem nagyon kétséges fáj a derekam meg görcsölök. De azért még szombatig van remény.
2016. márc. 9. 13:18
 26/59 anonim ***** válasza:
Gratula remèlem mi is követünk tèged!!!!!
2016. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:
Sziasztok na tesztelt már valaki? Ha igen akkor mi lett az eredmény? Aki nem az mikor fog? Én holnapra nem várom egyenlőre semmi jele hogy meg akarna jönni. De várok holnapig vagy az is lehet hogy vasárnap reggel csinálok csak. Drukkolok mindenkinek!
2016. márc. 10. 13:19
 28/59 anonim ***** válasza:

Nekem meg messze van h teszteljek :/ :(

Holnap dokihoz megyek. :(

M

2016. márc. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
10válaszolo vagyok èn mèg nem mertem tesztelni szerintem mèg várok egy hetet hátha csak kèsik.
2016. márc. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:
Sziasztok na van valakinek pozitív teszt? Nekem 3 napja késik de tegnap negatív lett a teszten. Melleim kezdenek érzékenyen lenni néha fájnak. Szerintetek van még remény? Lehet még baba belőle.
2016. márc. 13. 18:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!