Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a hétvégére? Van...

Ki nem várja a hétvégére? Van valami tünetetek?

Figyelt kérdés
Nekem 13.-án kéne nem megjönnie,ma vagyok a 10.dpo-n. Tünetem az nincs,talán csak annyi,hogy nagyon eressek lettek a melleim..viszont erre alapozni nem lehet.
2015. szept. 8. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Èn is ma vagyok a 10. Dpo-n. Nekem fájnak a melleim kèt napja. A pwtefèszkem is nèha szúr, inkább pms tünet. Teszt mèg korai lenne gondolom, de a hőm 10 napja mindíg 37 fok körül van.
2015. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! én is 13.ára nem várom! nekem nincs semmilyen tünetem szerintem. Esetleg annyi hogy fáj a méhem és két nappal ezelőtt hányingerem volt meg szédültem de ez mára eltűnt! reménykedem benne hogy össze jött nekünk csajok! :)
2015. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nagyon drukkolok lányok! A szédülés nálam is jelen,de valahogy nem érzem babásnak magam :( Nekem van már egy 19hónaposom és ott azért sejtettem,h baba van a dologban,mert iszonyat fájtak,viszkettek a melleim.ez most nincs..igaz,h csak a 10.dpon vagyok. Lányomnál nem emlékszem mikor jelentkeztek a tünetek. Mikor terveztek tesztelni?
2015. szept. 8. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is 13-ára nem várom, nekem tegnap óta majd leszakad a hasam alja (pms is lehet akár), valamint tegnap szédültem délután, és azt nem szoktam. Amúgy semmi egyéb jel, én vasárnap reggel tervezek tesztelni.

(Ez most a 6. próbálkozós hónapunk, az első babóca 9 hónap után jött össze. Viszont érdekes, hogy amióta április elején belevágtunk, azóta ovu után egy héttel már szinte mindig érzékenyebb lett a hasam meg a mellem, a mellem meg is duzzad minden alkalommal. Előtte ilyen nem volt, előtte mindig csak menstruáció előtt 2 nappal kezdtem érezni bármiféle jelet. Most meg egy héttel előtte, szóval nem tudok már hinni ezeknek a jeleknek, pedig nagyon szeretnék.)

2015. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. azt még elfelejtettem írni hogy a napokban nagyon fázok. Jó, lehet hogy a lehűléstől, de pl most is vacogok a szobába.
2015. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is vacogok 😊 szerintem a megemelkedett testhő miatt.
2015. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!