Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márciusba? Van...

Ki nem várja márciusba? Van valami tünetetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok én most 11.-ére nem várom. Nagyon fura mert 3-4 nappal ezelőtt görcsöltem majd az el is múlt. Ma azt hittem hogy megjön mert görcsölt a alhasam meg nagyon fájt a derekam is. Fejfájós vagyok főleg ha délelőtt dolgozom most ez elmaradt nem fájt a fejem pedig nem bírtam sokat aludni.

2016. márc. 7. 19:32
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
Megjött 5 nap késés után de nem értem miért késett mikor nem szokott. Miért nem sikerül?
2016. márc. 16. 10:12
 42/59 anonim ***** válasza:
Sajnálom, h nem sikerült :( De tudod, új hónap,új esély! Nekem szombaton kellene NEM megjönnie,(max hétfőn, az eddigi leghosszabb ciklusom szerint), de már érzem a pms tüneteket sajnos :( Úgy érzem én is, h most sem sikerült... Kitartás!
2016. márc. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
Sajnálom!Ne feszülj rá mert csak rosszabb lessz!Sikerülni fog hidd el:)
2016. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
Jaj csajok 43 napon vagyok leghoszab 55 volt ha áttlèpem akkor tesztelek de hoszu már.
2016. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem halványan pozitív. Sajnos nem látom, hogy erősödne :( http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2016. márc. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

Hali!


Nekem brutal megdagadt a mellem meg elotejem is van :( :/

23-24en kell h megjojjon a menszim. Tesztet nem csinaltam. Tegnap minimalis epp h eszre veheto volt h a folyasomon halvany barna szin is van.

Gondolom meg fogjonni :/ :(

Nagyim szerint ez terhesseg h vn elotejem

En hormon zavarra gondolok.

2016. márc. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
Szerintem is hormonproblèma ilyenkorán mèg nem lehet elötej lehet a prolaktin szinted magas ès azèrt van elötejed.
2016. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

Írtam nektek sajnos most sem sikerült... 🙁 nem vagyok terhes pontosan 28napra megbetegedtem....😔

Egy kérdésem lenne hátha tud valaki segîteni pajzsmirigy problémánál(még nem igazolt)lehet a menstruáció napra 28napos azaz pontos?!mert egy ismerősömnek mesèltem hogy nem sikerül teherbe esnem felvetette ezt a problémát... ő maga is gyógyszert szed mert alul működik neki...

Köszönöm aki tud tanácsot adni!!

2016. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok. Mi újság veletek? Nekem tegnap kellett volna, h megjöjjön, de hálaIstennek nem jött :) Várok még 1-2 napot és tesztelek :)


Többiekkel mi újság?

2016. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:

Én még az orvost járom 3 naponta. Két naponta hcg-t nézünk, sajnos eddig nem duplázódott (az érték növekszik és a határon belül van, mégis aggódom).

Nagyon szeretném ezt a babát...


Jókat Nektek, lányok.

2016. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!