Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek a tesztem?

Megneznetek a tesztem?

Figyelt kérdés

3 napja kesik a mensim soha nem szokott a hom 37 merem mar egy ideje.

Viszont a tesztem eddig total negativ volt a mait is annak vennem ha most hasznaltam volna ezt eloszor de most eloben valamit latok a kep nem adja vissza szerintem igaz par perce csinaltam csak.

Vegul is a kerdesem lenyege az lenne, hogy letezik, hogy alig lathato masodik csik lenne 3 nap keses utan? Majusban terhes lettem de sajna elveteltem de akkor mar a 10. dpon lathato volt a masodik csik! Ha negativ a tesztem akkor mar biztos nem lehet baba ugye? 3 nap keses utan mar mutatnia kene? Koszonom a valaszokat

Ime a teszt:

[link]



2016. márc. 8. 06:46
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsanat a vesszo hiany miatt nem lett tul ertelmes a kerdesem😔
2016. márc. 8. 06:48
 2/15 anonim ***** válasza:
Hááát sajnos nem igazán látok rajta semmit.... de attól még lehet hogy 2 nap múlva pozitív lesz! Ne add fel! Amíg nem jön meg van remény!
2016. márc. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Talan ezen jobban latni de megvarom hogy vilagos legyen kint es termeszetes fenyben csinalok meg fotot


[link]


[link]

2016. márc. 8. 06:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez pozitív.
2016. márc. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Semmi...
2016. márc. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én mintha látnék valamit nagyon halványan :) szerintem tesztelj pár nap múlva :)
2016. márc. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy kedves 4-es valaszolo de ez attol messze van😊

En is mintha latnek valamit meg nem is. Hat varok par napot de mivel ennyi ido utan semmi valoszinu ciszta lesz a dolgoban nem baba! Koszonom mindenkinek! Ment a zold kez!

2016. márc. 8. 10:06
 8/15 A kérdező kommentje:

Szetszedtem es csinaltam kinti fenyben fotot! Eloben halvany kek csik latszik. Ennyi keses utan szerintetek mikor csinaljak masikat? 3 nap mulva?

[link]


[link]


[link]


[link]

2016. márc. 8. 10:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó képen és a negatívan mintha lenne valami,de még nem egyèrtelmű. 2-3 map múlva tesztelj újra
2016. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igy,hogy szet szedted,total lehet latni! Es nem szurke,hanem kek! Csinalj reggel egy tesztet! Aztan ird meg mi lett! Sok sikert! :)
2016. márc. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!