Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyok, nagyon enyhe...

11 hetes vagyok, nagyon enyhe rózsaszín vérzésem van tegnap óta, hasonló tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
Szerdán együtt voltunk a párommal, utána jelentkezett, de akkor szinte alig észrevehető volt, és abba is maradt. Majd szombaton, tehát tegnap újra elkezdődött, nem folyamatos, nagyon kevés, nagyon halvány, és semmi fájdalmam nincs. Egész héten beteg voltam, erősen köhögtem, orrot fújtam, talán ettől lehet? Mi a véleményetek? Volt ehhez hasonló tapasztalatotok? (Holnap megyek orvoshoz, de nagyon félek!)
2015. szept. 27. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már az első ilyen esetnél jobban tetted volna, ha elmész orvoshoz, én biztos nem vártam volna vele ennyi ideig. Nem is tettem annak idején. Engem 3 napig megfigyelésen bent tartottak a kórházban és kaptam gyógyszert. Lehet neked se ártana és ha főleg szex után van ez, akkor nem akarlak elkeseríteni, de jobb, ha hanyagoljátok és más módon szereztek egymásnak örömet!
2015. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos!! semmilyen színes folyás nem normális terhesen, el akarsz vetélni?? Menj be az ügyeletre!!!
2015. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

vasárnap van... 4 napja vérzel (a rózsaszín folyás az vérzés, csak enyhe, keveredik folyással azért nem piros!) és majd holnap mész orvoshoz? számít a babád?


de ha már tapasztalat: szerintem minden épeszű nő kórházba megy egyből, nem napokkal később! én is azt tettem, kaptam gyógyszert, befektettek pár napra, majd itthon kellett még pár hétig feküdnöm, így szerencsére nem vetéltem el

2015. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ma menj orvoshoz!

Reméljük nincs nagy baj...

2015. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy itt mindenki ennyire okos, és főleg együttérző! Természetesen beszéltem az orvosommal, reggel nyolcra adott időpontot, azt mondta, ha fájdalmam van, akkor menjek be az ügyeletre. De mivel semmi panaszom nincs, gondoltam kivárom a reggel nyolcat.
2015. szept. 27. 20:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

mégis mit kéne mondania az orvosnak mikor felhívod azzal, hogy 4 napja vérezgetsz? persze, hogy azt mondja vasárnap, hogy majd holnap, 4 nap után már nem sok múlik egy éjszakán. ha baj van akkor már úgy se tudnak segíteni, ha meg nincs baj, akkor meg holnap is ráér.

te tudod, igazából már én se tanácsolom, hogy menj ügyeletre, szerdán kellett volna. és nehéz együttérzőnek lenni olyannak akit nem érdekli a babája...

2015. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az orvost nem èrdekli a baba. Ha meghalt, akkoris adsz neki munkàt... Itt egyedül neked kellett volna hogy szàmitson. Csak gratulàlni tudok.
2015. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok együtt érezni azzal, aki buta és felelőtlen módon viselkedik, majd megsértődik, ha felhívják rá a figyelmét.
2015. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta és felelőtlen, és a négy nap vérzés az másfél nap, (ahogyan a kérdésben is szerepel, csak valahogyan azt a nagy pániktól senkinek sem sikerült értelmeznie) szerdán elmúlt, sőt annyira kevés volt, hogy először nem is voltam benne biztos, hogy vér. Tegnap kezdődött újra, akkor beszéltem az orvosommal, és mivel a férjem is orvos, valószínűleg azért vette picit "könnyelműbben" a hétfőt. Na de mindegy is, a baba egyébként is még embrió, és azt gondolom, hogy ha valami baj van, és el fogok vetélni, ami szerintem nem valószínű, akkor ennek így kell lennie, mert valami nem stimmelt a terhességgel. Nem szeretném, hogy így legyen, erről szó sincs. Szóval lehet jönni a szentbeszéddel, és nyugodtan mindenki tolja csak rám a saját bűntudatát ezzel a "bezzeg én minta kismama voltam" maszlaggal. A nem kioktató válaszokat pedig köszönöm szépen!
2015. szept. 27. 22:07
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lenyomod a laza dumát az embrióról, az "így kell lennie" közhelyről, mégis ide írod ki, hogy nagyon félsz. Ezek szerint mégse nyugtatott meg az orvos férjed...
2015. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!