Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Februar 12.-én voltam egyutt parommal megszakitasos modszerrel szeretkeztunk,egymas utan 2x is ugy, hogy nem mosdott meg az elso aktus utan, csak megtorolte magat. Most kesik a mens. 4. Napja. Nem jellemzo. Csinaltam 2tesztet mind2 negativ lett. Ettol meg, hogy a teszt negativ, teherbe eshettem? mikor meg kellett volna jönnie akkor gorcsoltem 2 napig. Es ennyi. Nem volt pecsetelo verzes semmisem. Persze nem baj ha baba lenne :)
2016. márc. 8. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2016. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg volt màr valaki ilyen helyzetben?
2016. márc. 8. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Menszi kimaradás után egy héttel lett pozitív de az halvány minden nap egyre erősebb volt 18km
2016. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És az lehetséges, hogy a menstruacios tunetek ugyanugy jelentkeztek/nek? Pl most ugy erzem mellem erzekenyulne mint ahogy szokott. Es nagyon nagyon enyhe gorcs volt az elobb.. de ennyi. Sajnos munka miatt (napi 15ora) nem tudok el menni orvoshoz. Csak hetfon.
2016. márc. 8. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:
2 válaszoló vagyok nálam ugyan olyan volt mintha megjönne alhasi görcs folyás ami feltünt az az volt hogy a cicim viszketett de nagyon ami sosem szokott
2016. márc. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszod 😊 remenykedem egy kicsit, hogy babas vagyok 😊 meg most sincs semmi. Tesztelek holnap reggel ujra 😊
2016. márc. 9. 11:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett az eredmény szorítok!!!
2016. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjött,de nagyon eros bordo ver es nyalkas darabok! :/ az sem sok. remelem nincs mas bajom. Igy baba kilove szerintem :( de majd kiderul hetfon mi all a hatterben :) koszonom a segitseged ! :)
2016. márc. 9. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!