Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császár után túl hamar teherbe...

Császár után túl hamar teherbe esni?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos a kislányom, és úgy néz ki, megint terhes vagyok. Legalábbis ugyan azokat a tüneteket produkálom, mint akkor, amikor még nem tudtam a terhességről. Ha valóban az lennék, megtarthatnám, vagy túl kockázatos a heg miatt ? Leginkább olyanok válaszát várom, akik hasonló cipőben jártak, vagy ismernek valakit, aki igen.
2016. márc. 9. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Szia.Azt hiszem,én vagyok a te embered:)

Én kereken 4 hónappal a kislányom születése után estem teherbe,természetesen nem terveztük.kizárólagos szoptatás mellett,de már megjott a menstruációm,tehát egyszerűen figyelnünk kellett volna..most már mindegy.

A lényeg,hogy az orvosom azt mondta,hogy 4 hónap alatt Mindennek be kell gyogyulnia,a császáros sebnek is,tehát nem kell félnem.

Így is lett,nem volt semmi gond,a kisfiam a kiírt napon,szintén császárral született.(nem indítottak,magától megindult)1 év és 17 nap van közottük,ennek már 5 éve.

Az más kérdés,hogy nekem utána pokoli nehéz volt,amikor a nagyobbik is jóformán baba,de teljesen eltérő igényekkel,de ismerek olyat,akinek meg sem kottyant (vagy csak megszépültek már az emlékek :)

Szóval fel a fejjel,kitartást és jó egészséget kívánok.

2016. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Barátnőm így volt. Befektették program császárra. Éjjel beindult a szülés, nem hittek neki, meg sem vizsgálták. Szétnyílt a hasa mire foglalkoztak vele. Szerencsére túl élték. Szóval lehet vállalni, de nagyon figyelni kell a végén.
2016. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lemaradt,de természetesen folyamatos és fokozott orvosi kontroll szükséges,ez egyértelmű.

Kapásból veszélyeztetett terhesség papíron,de nyilván egy pár hónapos mellett sok pihenésre nincs lehetőség.

Itt is érvényes a szabály;pihenj,amikor a gyerek alszik,később ha már ketten lesznek,sokkal kevesebb pihenés jut,mert elarthst egy darabig,míg egyszerre alszanak (ha egyáltalán összejön)

Első voltam.

2016. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
végül is minek védekezni, ha az ember még nem akar gyereket, nem?
2016. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, kívánom, hogy ennyi örömöd legyen az életben, hogy másoknak osztod az észt : )
2016. márc. 9. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én egyetértek 4-essel, már ne haragudj. Amint írtad is, valójában nem is védekeztetek. Felelőtlen vagy és kész.
2016. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezt miből szűrted le, én ugyan is egy szóval sem írtam olyat, hogy nem védekezünk.
2016. márc. 11. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!