Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyszertárban lehet kapni...

Gyógyszertárban lehet kapni myo-inozitol + folsav port, vagy csak netről lehet rendelni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak a netről.

és ez itt most a reklám helye, mert nagyon elégedett vagyok velük:

vitaltrendtől rendelem mindig az inozitol port, és a folsavat külön, tablettában (utóbbit van, hogy gyógyszertárban veszek).

kedden rendeltem, tegnap hívtak, hogy nincs raktáron, vagyis csak ma jön, de azt csak szerdán tudják szállítani, de hogy ne legyen kihagyás, szívesen küldenek nekem a mai nap folyamán kis kiszerelésű csomagot, mert hogy tudja, mennyire baj, ha elfogy és nincs... :D


általában amúgy ha megrendeltem, általában 2 nap múlva itt volt a futár, de volt, hogy reggel rendeltem és másnbap de itt voltak.

2016. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is a vitaltrendtől rendelem, szerintem nem lehet kapni gyógyszertárban, legalábbis Szegeden nem találtam. :)

Folsavat viszont a patikában vettem hozzá.

2016. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bensdorp ***** válasza:
De igen, beszerezhető ilyen összetétel gyógyszertárakban is, pl. az Inofolic.
2016. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés pont ara irányult, hogy az érthetetlen módom méregdrága inofolicot hogyan lehetne helyettesíteni... vagyis hogyan lehet beszerezni azt, amivel töredék-áron helyettesíteni lehet.
2016. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Így van, sajnos horror drága az inofolic, és mivel a páromnak is szednie kell a FER14-et, amit nem igazán lehet helyettesíteni, így havi szinten 30ezer Ft-ba kerülnek a "gyógyszereink"... Végül megrendeltem a netről az összetételében azonos myo-inozitol+folsavat, most ezt iszom. :)

Köszönöm a válaszokat!

2016. máj. 9. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!