Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem emlékszem, teherbe eshetek?

Nem emlékszem, teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátommal elmentünk házibuliba. Mivel menstruáltam, egy kis pohár vörösbor és egy feles megártott. Végig magamnál voltam, csak egy kicsit becsíptem. A barátommal többször is csókolóztunk, és rémlik egy jelenet, hogy a fürdőszobában csókolózunk, majd én pisilek, de csak fogta az ajtót. (ahogy emlékszem). Reggelre az 5 tamponból 3 eltűnt, de nem emlékszem, hogy mikor cseréltem őket, bár jó párszor elmentem pisilni. Aggódnom kéne? :S Igazából emlékszem mindenre, de attól félek, valami kiesett...de hát annyit nem ittam + még szűz vagyok. 18/L
2016. márc. 11. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Ha a baratoddal voltal,miert nem kerdezed meg?

2. Ha mensizel kicsi az eselye,hogy barmi is legyn belole

3. Ha szuz vagy,hogyan lehetnel terhes?

2016. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Azt mondta nem volt több a csóknál, de ő is be volt csípve.

3. Tudom, de mivan ha nem emlékszem?

Rettenetesen félek a terhességtől, de ez inkább pszichológiai dolog...

2016. márc. 11. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
De akkor pszichologushoz menj! Ha pedig azt mondta,hogy nem volt semmi es meg mensiztel is,akkor higyj neki! Gondolom meg reszegen is van annyi gusztusotok,hogy nem verezve csinaljatok!
2016. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!