Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyik nőgyógyász ezt mondja,...

Egyik nőgyógyász ezt mondja, a másik azt?

Figyelt kérdés

2 nőgyógyásznál jártam ebben a hónapban. Nem jött meg a havim, teszteltem a 3.nemvart napon egy halvány pozitivot. 33naposak a ciklusaim, 21. Napon azt mondta a magán doki, hogy 6mm nyalkahartya, és majd még ezután lesz peteeres,es hogy mennyire tökéletes bent minden.. Petefészek, méh.. Stb.


Nem várt után egy héttel elmentem a körzeti nőgyógyászhoz (utazás miatt, nem tudtam, hogy bevalljam e) , aki azt mondta,

(a magán doki után kB. 20nappal) 4mm nyalkahartya és lehet pco - s vagyok. Ez a doki, aki a pco-t mondta január végén látott, és semmit sem mondott. Most mit csináljak?

Szinte biztos voltam a terhességbe, mert idő előtt hasszurka, derék fájás, egy pisilésig tartó barba folyás.


2016. márc. 12. 11:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Barna *-bocsánat.
2016. márc. 12. 11:47
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocs, nem igazán értem, cirka 40 napja késik?
2016. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ha 33napos ciklust nézünk akkor 17 napja késik,de mivel 21.napon azt mondta a doki, hogy késői peteeres, ezért pontosan nem tudom.
2016. márc. 12. 14:28
 4/11 A kérdező kommentje:
Mármint a ciklusom 21.napjaban.
2016. márc. 12. 14:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, elég kacifántos a történet... 17 nap kimaradás után legalább jó vastag nyálkahártyának kellene lennie, ha terhes lennél. Viszont pozitív teszted csak úgy lehet, ha HCG van a szervezetedben, ami csak terhesség (nem biztos, hogy élő) folytán kerülhet bele. Csinálj megint tesztet. Ha erősebb pozitív, akkor lehet, hogy mégis baba van a dologban.
2016. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben! :) Bár én azt nem értem, hogy ha félidőben 6 vot, most hogy lehet vérzés nélkül egy másik rendelőben 4mm a nyálkahártya..
2016. márc. 12. 15:19
 7/11 A kérdező kommentje:
volt* -parasztkodik a billentyűzet :)
2016. márc. 12. 15:20
 8/11 anonim ***** válasza:

A 6 és a 4 mm között nincs nagy különbség lehet elmérés.

Valóban utalhat a vékony mnyhàrtya pcora. Cisztàt nem làtott? Terhességnél szerintem màr minimum felritkulàst kellett volna làtnia. Vagy méhen kìvüli. Mindenképp visszamennék a helyedben,mert vmi nem oké az tuti. Cisztàtól meg lehet pozitìv a teszt sajnos néhàny esetben.

2016. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
21.napon mért az egyik doki 6mmert,a mas
2016. márc. 13. 01:00
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat.. A másik pedig a 46.napon 4mm-ert. Erre írtam.. Hogy nem értem.. Szóval eltelt közte nem kevés idő, és így is kevesebbet mért?! Nem látott halistennek cisztat. Remélem semmi komoly :((
2016. márc. 13. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!