Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A mezőkövesdi SZTK-ban Varga...

A mezőkövesdi SZTK-ban Varga doktor mellett van még másik nőgyógyász is?

Figyelt kérdés
Régen mindig 2 nődoki volt, októberbe mondták hogy már csak a Varga doktor van, mert elment a másik doki. Nem tudja valaki hogy van-e már valaki vagy még mindig csak a Varga doktor van egyedül? Köszi
2014. márc. 11. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Dr. Tárczy Csaba rendel még mellett, hétfőn, kedden és csütörtök délelőtt.
2014. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen? 2012ben voltam nála, de már tavaly 2013ba amikor betelefonáltam hogy kérek hozzá időpontot akkor azt mondták hogy már elment és a Dudás Ernő rendel 1 hónapig. Ez volt szeptemberben. És akkor beszéltem az asszisztensével és mondta hogy nincs jelenleg senki, csak Varga. Akkor most biztos ő van? Voltál nála mostanában?
2014. márc. 11. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Vargához járok, és láttam kiírva Tárczy Csabát mellette. És egyik ismerősöm Tárczynál volt januárban, úgyhogy elvileg rendel.
2014. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. márc. 11. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2014. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!