Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Menjek másik nőgyógyás...

Lányok! Menjek másik nőgyógyászhoz?!

Figyelt kérdés
Mai napon voltam vizsgálaton. Megállapította az orvos,hogy 7hetes vagyok. Ez oké. De tényleg csak ennyi van az első vizsgálaton? Bementem,megkrdezte meg akarom-e tartani. Felfeküdtem az asztalra,elméletileg hüvelyi uh-t végzett... utáána kitapogatta. Elment kezetmosni,azt mondta felöltözhetek. Kijöttem az öltözőből,és adott egy papírt,menjek el a védőnőhöz. Bocsánat első terhességem. Ilyenkor nem kellene valamiféle hasi ultrahangot csinálni,hogy megtudjuk hogy mekkora a "baba"? vagy..bocsánat,nem tudom hogy megy. Én csak azt szoktam látni,hogy írják itt a lányok,hogy 8hetes és crl:10mm ... stb. Szóval szerintetek menjek másikhoz?

2013. jan. 9. 17:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%

Ha a dokinak van uh-ja, akkor csinál uh-t, ha nincs akkor nem:)

Első két terhességemnél nekem csak a 12 hetes volt az első uh.

Most a harmadik már kacifántosabb, mert spirál mellett fogant és nem biztos, hogy egsészséges. Szóval most már 4 hetesen volt elsőzör és hetente kellett mennem.


Kétlányos 23hkm.

2013. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalommal, mindegy, hogy első baba vagy az ötödik, kell hogy csináljon egy hüvelyi uh-t, azon keresztül megnézi, hogy minden rendben van-e, a korának megfelelőek-e a baba/magzat méretei. És utána küld védőnőhöz, aki majd a súlyodat, magasságodat és az adataidat felveszi a terhes kiskönyvbe. Ha jól emlékszem csak ezek vannak az első alkalommal. Ja, meg talán vérvételre kell elküldenie.
2013. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg hüvelyi UH? Azt azért érzi az ember ;)

Azért nem csinált hasit, mert a hüvelyin több látszik, amikor ilyen picike még.

Ha megbízol benne, türelmes, nem durva stb. akkor maradj. Egyébként én megvárnám a köv. vizsgálatot, ha akkor is fura akkor dobbantanék.

2013. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A legelején én sem kaptam semmit az orvosomtól, csak szóban mondta, hogy mekkora a petezsák...stb. Ilyenkor azért még olyan nagyon sok dolgot nem tud megállapítani, még korai. Az a jó, ha hüvelyi UH-ot csinált, azzal jobban látszik, mint a hasin ilyen korán.
2013. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez milyen doki? Magán vagy sztk-s?

Elméletileg csinált hüvelyit vagy tényleg?

2013. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez normalis. A legtobb no nem az SZTK orvoshoz akar jarni terhesgondozasra, igy csak megallapitja a terhesseget. A vedono ad kiskonyvet, te meg valasztasz magadnak orvost - ha akarsz.
2013. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem küldött el vérvételre. A papíron ennyit ír: Terhesség bizonyított. Grav.s :7 portió folytatásában nagyobb puhább uterus afv-ben,szabad környezet.

Nem mondta,hogy minden oké-e . Igazából semmit sem. :(

2013. jan. 9. 17:10
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Elöször hüvelyit csinál, de a papírodra csak írt valamit amivel igazolod a terhességet a védőnőnél?!
2013. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat a megfogalmazásért. Igen csinált hüvelyit,csak olyan gyors volt,hogy kettőt pislogtam kb. Magán orvos volt,nem sztk-s. Volt ultrahangja,de nem csinált. Ezért kérdeztem tőletek,menjek másikhoz,vagy tényleg csak ennyi lenne az első vizsgálat :)
2013. jan. 9. 17:11
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennyi az első :)
2013. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!