Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (Tobbi lent)

Lehetek terhes? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Ket hete volt a dolog, ra egy hetre megjott de csak kicsit volt meg es rovid ideig pedig mindig normalisan meg szokott jonni. Meg folyasom is volt. En ezelott szuz voltam es ugy hallottam igy kevesebb az eselye annak h terhes leszek. Ovszert nem hasznaltunk de a baratom nem ment el bennem mert bizonyos okok miatt felbe szakadt a dolog de azert igy is nagyon parazok. Azota is elofordul neha hogy folyasom van, esetleg kicsit veres. Normalis elso alkalom utan ez az egesz? Helyre fog allni a kovetkezo menzeszig? Nagyon fontos lenne a velemenyetek :( 17/L

2016. márc. 12. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem védekeztetek lehetsz terhes. Jó nagy baromság hogy első alkalommal kisebb az esély. Ha már dugatod magad, legalább tájékozódhatnál hiteles forrásból.
2016. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
15%
nem hiszem hogy terhes vagy, meg jott neked... ugyhogy ez biztos jel arra hogy nem vagy terhes. De szerintem az elso egyuttlet miatt bekepzeled magadnak ezt a félelmedet!:) de ha végképp megakarsz nyugodni akkor vegyek egy tesztet
2016. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a pici vérzés akár a beágyazódás is lehetett.


Csinálj egy tesztet, akkor megnyugszol.

2016. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másodiknak: fejleszd a biológiai ismereteid! Vannak olyanok, akiknek a terhesség alatt szinte végig megjön...
2016. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat mar tenyleg nem tudom mit csinaljak mert most megint van egy kis verzes. Ezt csinalja mar egy hete kb h hol van egy kis verzes hol nem. Meg pisilesnel is neha faj meg amugy is neha olyan fura erzes. Nagyon remelem h csak valami fertozes vagy nem tudom es elmulik..
2016. márc. 13. 00:21
 6/6 A kérdező kommentje:
Most csinaltam tesztet, negativ lett szerencsere. Remelem nem azert mert nem reggel csinaltam. Mert az volt rairva h barmikor csinalhatom
2016. márc. 14. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!