Melinda- kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
17/L: csúszásos a menstruációm. Aktív nemi életet élek már másfél éve az azóta tartó párkapcsolatomban. Gumi rendszeresen használva és ellenőrizve van minden aktus után, semmi bajt nem tapasztaltunk. Januárban megvolt rendesen a menstruációm, azonban februárban 7 napos késéssel vmilyen barna-véres folyás volt fájások nélkül, kb 5 napig ( eddig szokott a menzim tartani) előtte egy héttel c vitamint szedtem kimerültség ellen( azelőtt soha), és korábbi tapasztalatból, hogy 3 éve egy nyáron nagyon rákaptam a citromos vízre( ekkor még nem éltem nemi életet ugyebár) és azon a nyáron szintén ez volt, hogy nem voltak fájásaim és vérzésem is amolyan pecsételő volt. Azonban most, a vérzés után csináltunk két tesztet, az egyik határozottan negatív lett a mostani viszont, nem tudjuk, hogy csak mi képzeljük-e be de mintha egy baromira halvány csík lenne a pozitív résznél. Nagyon aggódunk a barátommal, mert ugyebár mindig rendszeresen védekezünk, elélvezni sem bennem szokott, szóval nem tudjuk van e okunk az aggodalomra. Az peteéréses időszakomban vagyok, és jelenleg érzek olyasféle hasfájásokat mint amikor ovulációm van + a barátom szerint a napokban a méhszájam eléggé fent van. Nagyon megköszönném a segítőkész válaszokat, és igen tudom az orvos sokkal célravezetőbb, de egy utolsó tajparaszt férfi nőgyógyászhoz nem szívesen megy el az ember, aki inkább megaláz mintsem támogat és segít. :/

2016. márc. 12. 23:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az első képen pozitív a teszt!
2016. márc. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ez pozitiv.

10 percen belul jott ki a csik?

2016. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem. jóval 10 perc után. a tájékoztatóra amúgy is az van írva három percet kell várni, azt ki vártuk, még a 10 percet is. addig határozottan a control csík látszódott.
2016. márc. 13. 11:53
 14/20 anonim ***** válasza:
Hahó okoskák, nem olvastátok amit írtam? Idővel kijön a második csík halványan! Ennyire hülyét...
2016. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
A tüneteid alapján nem hinném, hogy terhes vagy. Nekem a múlt hónap közepén volt ovum, és egy hete a tesztemen már ordított a vörös csík. Szóval ha február 7-én volt a beágyazódás, akkor a teszt nem hinném, hogy ilyen világos lenne.
2016. márc. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az eddigi válaszokat. Majd írok, hogy mi lett a következő teszt eredménye. Gondolkodtunk, hogy lehet egy elektromossal többre mennénk, mint ezekkel a csíkosokkal.
2016. márc. 13. 13:44
 17/20 anonim ***** válasza:
Te tényleg ennyire debil vagy, kérdező? Miért nem hiszel az eddigi két negatív tesztnek?
2016. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát elnézést kérek, de ilyen korban és esetben elég sokak fejében lejátszódik egy pár dolog egy pár felvetés, én csupán aggódok, még így is hogy a körülményeket nézve 0 esélye a teherbeesésnek, de elnézést kérek!
2016. márc. 13. 16:06
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem kell elnézést kérni, csak nyugodj meg. A tesztek 100%-osan kimutatják a terhességet, ha neked kettőből kettő negatív lett, akkor nem vagy az.
2016. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Rendben, és köszönöm minden idegennek a támogatást! :) Nagyon kedves tőletek, hogy szántatok a problémámra a ti időtökből. Legyen szép napotok!
2016. márc. 13. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!