Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek ha az elso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MisaMiku kérdése:

Terhes lehetek ha az elso hetbe hagytam ki egy tabletatt?

Figyelt kérdés
Terhes lehetek ha az elso hetben felejtettem el bevenni egy tablettat? Pontosabban tegnap nyolckor kellett volna ehelyett csak ma reggel 7:48 kor vettem be. Tegnap es elotte is szexeltunk. Nem tudom h az befolyasol e azert leirom elozo honapban masik gyogyszert szedtem most valtottam. A verzes is csuszott egy nappal a szunetbe.
2016. márc. 2. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én nőgyógyász vagyok! Ha érdekel részletesebben a dolog, írj privátot! De egyébként igen, egy nap kimaradás is csökkenti a "védelmet". Fenyegethet a terhesség veszelye. De én ilyen hamar nem mondanám biztosra a dolgot. Menj el az orvosodhoz. Vagy végezz el tesztet.
2016. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, mivel 24 órás védelmet ad a fogamzásgátló, nem szabad össze-vissza beszedni. Kiegészítő védekezés kellett volna a tabi mellé a következő ciklusodig. El kellett volna olvasnod a betegtájékoztatót, vagy pedig dokihoz fordulni. Rögtön.
2016. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Főleg hogy az előző hónapban más gyógyszert szedtél, az első hetet meg kell általában várni, mert máshogy reagálhat a szervezet a hatóanyagváltásra. Az első héten kihagyott tabletta miatt pedig az egész ciklusban ajánlott szokott lenni a kiegészítő védekezés.
2016. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!