Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Tünetek lent....

Lehetek terhes? Tünetek lent. Sürgős!

Figyelt kérdés

Menzesz előtt vagyok 11 nappal (marc. 13) Az ovulációsból 3 napot (ami marc. 11-en volt vége, azaz két nappal ezelőtt) voltam együtt a barátommal, de használtunk gumit, bar bennem ment el, de semmi jelét nem láttuk volna hogy kiszakadt. Aznap mikor peteérésem volt akkor is együtt voltunk, természetesen védekeztünk, es nem ment el bennem. (Tablettát nem szedek.)

Marc. 12-én azaz tegnap este, szédültem es hányingerem volt (bar lehet azért mert éhes voltam), es nagyon fájtak a mellbimbóim. Ma reggel már csak a mellbimbóim feszultek. Terhességi tesztet meg nem csináltam, szerintem meg korai lenne. Gondolkodtam azon is hátha a menzesz előtti tünetek, de meg sosem fordult ilyen velem elő, es nagyon megijedtem, mert még nem szeretnék picit. Tudom elég felelőtlenek voltunk, és tanultunk az esetből, jobban odafigyelunk, szóval normális válaszokat szeretnek, mit tegyek?

Vajon kiszakadhatott a gumi, vagy esetleg megsérült?



2016. márc. 13. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Ha terhes is lennél azt nem most éreznéd max két hét múlva....kicsit olvass utána kérlek!elég gáz hogy sexeltek de nem tudtok róla semmit. Tüneteid max a peteérés miatt vannak!
2016. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
11 nappal a menzesz előtt még nem lehet semmit sem érezni a terhességből. Csak az esedékes menzesz környéki napokban érezhetsz erre utaló jeleket és a teszt is csak akkor mutatja ki megbízhatóan, ha már elmaradt a vérzés. Szerintem a mellbimbó feszülés a peteérés miatt is lehet, nekem is fájdogáltak akkor a melleim, görcsölt a hasam is.. Ráadásul védekeztetek. Mi is gumit használunk a férjemmel védekezésképpen, és sosem lettem terhes, csak akkor, amikor mi akartuk! Szerintem nem lesz semmi gond, akkor kezdj csak gyanakodni, ha a vérzésed környékén vagy rosszul, vagy késik.
2016. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!