Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázok, terhes lehetek?...

Barnázok, terhes lehetek? Ilyen korán még szóba jöhet gyógyszeres abortusz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Február 21-én jött meg utoljára a menzeszem,most még egy hetem van,mire meg kéne jönnie. Tegnap együtt voltam a barátommal,véres volt az óvszer utána. Azóta barnázok,viszonylag nagy mennyiségben. Félek,hogy ez beágyazódási vérzés, Mindig gumival védekezünk,a legutóbbi menzeszem alatt(febr. 24-én) gumi nélkül volt bennem kb 2-3 percet(azt hittük,már feltettem előtte egy Pharmatex hüvelykúpot-amellett is még megszakítjuk,sose élvez belém-de eszembe jutott,hogy nem és azonnal húzott gumit). Nem ijedtünk meg,mert tényleg nagyon kevés idő volt és menstruáltam is még közben,szóval nem láttunk rizikót. Ha számít,pont az előző menzeszem óta fel vagyok fázva,beszedtem egy antibiotikumkúrát pont azon a héten,de azóta sem múlt el a felfázásom. Lehet,hogy valami hüvelyi fertőzés miatt nem múlik a felfázásom és annak a tünete a vérzés is,vagy most terhes lettem? És ha igen,csak sebészeti abortuszra van lehetőségem,vagy gyógyszeres is lehet. (Megtartani nem fogom,19 éves vagyok.)
2016. márc. 13. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon nincs gyógyszeres abortusz.

Csak a 72 órás tabletta.

Elég kis eséllyel vagy terhes, de lehet hogy a felfázásod miatt vérzel (felülfertőződés).

Inkább menj orvoshoz.

2016. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ausztriában kapni az abortusz tabit. Az megoldja.
2016. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!