Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan legyek várandós távkapc...

Hogyan legyek várandós távkapcsolatban ahol 6 hetente esik rám 10nap?

Figyelt kérdés

Nem lehet mindig a peteérés idejére tenni sajnos, főleg hogy a menstruációm is elég változó?!


23L


2016. márc. 13. 14:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Őszinte leszek, én nem akarnék távkapcsolatban várandós lenni. De igaz, nem ez volt a kérdés. Szóval, úgy, hogy abban a 10 napban együtt vagytok amikor csak tetszik, és bizakodsz.
2016. márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
A legfőbb kérdés: minek?
2016. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen kapcsolatba minek akarnál gyereket? Ez sem neked, de föleg neki nem lenne jó, apa nélkül felnöni nem nagy élmény!!!!!
2016. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
Leginkább sehogy
2016. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

A ciklus bármeliyk napján teherbe lehet esni, ha 10 napig együtt vagytok, akkor már biztos van benne olyan idöpont is, amikor lehetsz terhes.


De nagyon nem kellene ilyen bizonytalan helyzetbe egy gyereket szülni, egyedül nem könnyü felnevelni és a ygereknek is csak árt, ha nincs apja.

2016. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Már mindketten nagyon vágyunk egy babára, és semmiképpen sem rosszabb ez a felállás mint ahol a szülők veszekednek!

Nekem a külföldi munka miatt nagyon sok nő és férfi ismerősöm van akik ugyanígy vannak, egyáltalán nem okoz problémát.

Köszönöm aki a kérdésre válaszolt :)

2016. márc. 13. 15:02
 7/26 anonim ***** válasza:
40%
Jajj minek minek? Ne legyetek már ilyenek. Hátha unatkozik meg amúgy is szeretné felcsináltatni magát. A gyerekkel meg a leendő apával nem szabad foglalkozni hogy nekik milyen lesz. Ne izélkedjetek már.
2016. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ha nem tudtok normális hangnemben válaszolni akkor menjetek máshová kötözködni. Magyar mentalitás.... :)
2016. márc. 13. 15:05
 9/26 anonim ***** válasza:
50%
Igaz, bocsi, erre nem gondoltam! Végül is tök jó hétvégi apukának lenni! Ja nem.
2016. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%

Ez kb. olyan, minthogy

- sokan élnek szar kapcsolatban... á, megfelel az nekem is, vagy mégsem?

- sokan felnőttek apa nélkül... jó lesz az a saját gyerekemnek is. Biztosan?


Az hogy sokaknak szar vagy szarabb, NEM mentség arra, hogy még a lehetőségét se akarod megadni, hogy boldog, teljes családban nőjön fel a gyermeked!

2016. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!