Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek, hogy távkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, hogy távkapcsolatban élünk, és így nincs jövőnk, mert egyikünk sem képes otthagyni szülővárosát? Ráadásul várandós lettem, amit még nem mondtam neki.

Figyelt kérdés
Mondjam neki a babát? Ő még akkor sem költözne, én pedig így pláne nem. Makacsak vagyunk. Hogy tudnám rávenni, hogy mégis jöjjön ő hozzám?
2013. jan. 20. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán tőle vagy terhes?
2013. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És meg akarod tartani?
2013. jan. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Képes lennél nem elmondani?

Hány évesek is vagytok? 14-15?

Ennyire gyerekes nem lehetsz, és te leszel anya? szép...

2013. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tőle vagyok terhes, és már nagyon vágyok egy babára. Tudom, hogy ő a baba miatt sem költözne hozzám, felvetettük már ezt a témát máskor. Nekem meg ott semmi jövőm nem lenne. A babát meg azért nem tudom, hogy el mondjam-e, mert félek, hogy két város között lesz citálva, beleszól majd mindenbe a barátom, mert alapjából ő konzervatív, én liberális.

Nem kértem kritikát. Tanácsra lenne szükségem.

2013. jan. 20. 23:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Márpedig a gyermeknek szüksége lesz mindkettő szülőre. Valahogy meg kell egyeznetek. Válasszatok ki egy harmadik várost, mondjuk a kettő között, és költözzetek oda. Így egyikőtöknek se lesz jó, ha ez megnyugtatja.
2013. jan. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mond el neki kerek-perec, hogy terhes vagy tőle és ideje összeköltöznötök.


Hogy-hogy nem védekeztél?Ha már a párod nem védekezett....

2013. jan. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első kérdésre: Ha ennyire képtelenek vagytok kompromisszumot kötni, akkor szerintem nincs értelme ennek a kapcsolatnak. Ha a gyerek miatt sem sikerül, akkor is szélnek ereszteném a pasit, viszont így a gyereket sem tartanám meg.
2013. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el, hogy az ő gyerekét várod, joga van tudni!
2013. jan. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A gyerek az már önálló élet. Jópár évig a jövőd a gyereknevelés lesz tehát ha karrier miatt nem akarsz menni, szerintem hülyeség. Az apának mindenféleképpen! tudnia kell, hogy gyereke lesz. Lehet ennek a hatására hozzád költözne.. Igazából amit tanácsnak lehet adni az max annyi, hogy beszélj vele. Más nincs mert a többit hozza majd a jövő.. A kritika meg része szerintem ennek az oldalnak, főleg ha olyan a kérdés ami komolyabb dolgokat feszeget.
2013. jan. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Babát nem szeretném elvetetni, már 7 éve örülnék neki. Máskor beszéltünk arról, hogyha terhes lennék, ő akkor sem akarna költözni. Kompromisszum kész vagyok én szinte bármire, már felvetettem korábban a köztes város ötletét, de ő semmit nem enged. Csak odaköltözésemet tartja reálisnak. Bennem meg ennyi tartás kell, hogy legyen (főleg, hogy nem szimpatikus a városa), hogy ha semmilyen kompromisszumra nem hajlandó, akkor nem fogom magam feláldozni. Egy kapcsolaton két embernek kell dolgoznia, nem egyik félnek megtenni mindent érte. A babát meg csak azért félek elmondani, mert nehogy utána direkt nehezíteni akarja majd a babán keresztül az életemet.
2013. jan. 21. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!