Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ondó kerül a női nemiszerv...

Animeőrült kérdése:

Ha ondó kerül a női nemiszerv felületére és nem lesz kimosva akkor lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés
Behatolás nem történt.

2016. márc. 13. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. A hüvelyen belülre kell kerülnie. Ha utána nem volt folytatás, ujjal való izgatás akkor esélytelen a terhesség.
2016. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még egy ilyen kérdés és lekaparom a falat. Ha már itt vagy írj a keresőbe vagy Googleba. Unalmas az ehhez hasonló kérdések és nem csak unalmas de idegesítő is. Tanuljatok meg védekezni vagy legalább gondolkozni.
2016. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért érzem úgy,hogy a barátnőd hüvelyét egy adag szennyesnek nézed?
2016. márc. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem volt behatolás, akkor honnan akarod kimosni?? Ennyit azért csak kellene mindenkinek tudnia, hogy attól lesz a gyerek, ha bármely módon sperma kerül a hüvelybe!
2016. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utólagos hozzászólás így az "ugatást való elkerülést, bár már késő. Nem velem történt. Nem az én barátnőm, nekem csak egy nagyon jó barátom és mivel én nem tudtam neki ezzel kapcsolatba tanácsot adni így megkérdeztem:)
2016. szept. 6. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!