Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményetek szerint lehetsége...

Véleményetek szerint lehetséges, vagy felejtős?

Figyelt kérdés

Ovu után 8nappal vagyok,erős hányingerrel kelek és éhséggel,fáradt vagyok egésznap,nagyon sokatt görcsölök

Ovukor volt véres barna folyásom majd vízszerű

Szerintetek már korai terhes tünetek vagy valami más?

Köszi a válaszokat!



2016. márc. 3. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7-10 nap múlva kiderül. Én nem hiszek az ilyen korai jelekben. Legyél türelemmel.
2016. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem, max. ha nem akkor volt ovud. A hányinger jóval később jelentkezik, amikor már a hcg bőven elég magas. Csak a filmekben "első tünet".
2016. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen,ez azért nekem is gyanús,fiammal a 6.hétben kezdődött a hányinger

9re nem várom egyéb.

Csak ezeket a "tüneteket"ha már szabad így fogalmaznom nem tudom hová sorolni:/

És igen türelem...

Köszi a válaszokat!:)

2016. márc. 3. 10:57
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem most a második terhességem ez, elsőnél mellfájás volt csak. Most bár szedek vitamint,nem tudom az okozza-e esetleg,de a 6.hét második felétől van hányingerem.NAgyon enyhe,de azóta folyamatosan. Most két hete...Fáradt is azóta vagyok kb.

Szerintem nem érezheted ezeket,lehet terhes se vagy...

2016. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen persze minden meglehet,gondolok én is arra csak azért csak bennem van hogy "lehet mégis attól "produkálom ezeket,de lehet hogy valami más

Majd kiderül.

2016. márc. 3. 11:50
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor a kivétel kedvéért: Et utan vok 10 nappal, 5naposokkal 😊 4napja van hányingerem, gyomorégéssel! Tehát beagyazodas utántól közvetlen! Pozi erős teszttel!!! Ráadásul legjobban éjjel émelygek! Hőhullamokkal, el se hittem volna,ha valaki azt mondja ilyen van a 4. hét végétől! Lehet ikrek 😏

Így azt mondom lehetséges, hogy azt érzed! sok sikert 😊

2016. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő!olyan jó hogy írtál! A hányingeren és a fáradtságon +görcs mellé ezeket a tüneteket azért nem írtam(amit te most le írtál)hogy ne tünjek hülyének,de ugyan ezek a tünetek vannak meg nekem is!

A húst büdösnek érzem,pl ettem sushit izlett nagyon aztán valahogy az orromba jött az illata azóta utálom ha csak rá gondolok hányingerem van

Az esték nagyon rosszak mindig görcsel kezdődnek hányingerrel nagyon rossz de ha bele gondolok h lehet amitt van h a következő kis kincsem csinálja annyira jó!

Adtál reményt!köszönöm szépen!!:))

2016. márc. 3. 12:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Igazan nincs mit 😊 amit kihagytam: 107re is felment a pulzusom 😊 fajt a derekam, ma a hatamban van izomláz. Éjjel fáj a mellem is.
2016. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jah és ami miatt végképp elmentem egy tesztért: kiszaradtam belül, mint a sivatag, oltári forrósaggal, gondoltam most már teszt kell, egyéb esetben orvosolni kell ezt 😃 és a nappaliból érzem, ha a blöki a lakás masik felén száraztapot eszik 😂

Amúgy vegyél egy érzékeny 10es es egy sima 25os tesztet. Hiszen, ha tünet van, nagy az esély már kimutatható a hcg. Ma voltam vérvételen, szóval sok sikert kívánok! Írd meg az eredményt 😉

2016. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy harmadjára is külön írok,de a görcsre és émelygésre is nagyon szuper a magne b6! Amint érzem h emelygek vagy nyilall beveszek egyet. De max hármat naponta!
2016. márc. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!