Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja nem jött meg a teszt...

Ludimano kérdése:

5 napja nem jött meg a teszt negatív, lehetséges meg hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Gyakori vizelesi ingerem van, pár napja a bimbom nagyon fájt, bár már az enyhult inkább még erintesre érzékeny. A hasam elég puffadt. Most ketsegbe vagyok esve, hogy terhes vagyok e vagy sem, mert nagyon szeretném ha az lennék. Eddig 5. Napja ugye nincs menses teszteltem, de negatív. Ha azt nézzük előtte hogy jött meg már a mai nap lenne az, hogy el is mulna a mensesem. Köszönöm a valaszokat

#terhesség #Menses kimaradas
2016. febr. 19. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy.
2016. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak felfáztál.

A haspuffadás meg lehet valami emésztőrendszeri probléma is.

2016. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha 5 napja nem jött meg neki miért ne lehetne terhess? Lehet azért lett negatív a tesz mert nem elég magas hormon szintnél csinálta!Holnap reggel első vizeletből csinálj tesztet
2016. febr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor lehetsz terhes, ha védekezés nélkül szexeltél, ez az írásodból nem derült ki. Így még az is lehetséges, hogy csak késik a menstruációd, aminek szintén ezer oka lehet, de pl. gyakori ok a stressz.

A tünetek pedig amiket írtál lehetnek a menstruáció előjelei is.

Reggeli első vizeletből csinálj tesztet, ha továbbra is negatív lesz, akkor valami más állhat a háttérben. Ha sokáig kimarad esetleg fordulj orvoshoz.


De nekem már volt olyan, hogy 2 hetet késett és nem voltam terhes. 1 hét is előfordul, ha stresszes vagyok.

2016. febr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet későbbi peteérés szóval akkor később jonne meg illetve később lenne a teszt pozitív.

Én nagyon puffadok menzesz előtt, nálam szülés óta ez az egyetlen PMS.

2016. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vedekeztunk hiszen gyereket szeretnénk. Eddig soha nem késett max 1 napot. De így hogy ma lesz a 6. Napja hogy nem jön meg nem emlékszem ilyenre meg vezetek naplot. Soha eddig még a mellem sem volt érzékeny. Így most passz mi van. Nem tudom mikor erdemes tesztelni.
2016. febr. 19. 17:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy volt.A középidős p.érés helyett rá 8-10 napra volt egy újabb p.é. és valószínű abból fogant a baba.Elmaradt menses után kb 10 nappal teszteltem.Akkor is csak halvány volt a csík.Végül a 12 hetes Uh mutatta hogy 8-10 nappal fiatalabb a terhesség mint az utolsó mensitől számított :) Remélem nektek is sikerült!!!
2016. febr. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy a babuci miatt nem jött meg eddig
2016. febr. 20. 07:47
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem 10 nap után lett halvány tesztem, most naptár szerint 11, UH szerint 9 hetes vagyok
2016. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na meglett az eredmeny. Voltam nőgyógyásznal aki azt mondta cisztat lát, de nem biztos így elmentem vizelet vizsgálatra ami pozitív lett így itthon is teszteltem és már az is nagyon nagyon erosen 2 csikos. Fura 3 teszt semmi és joval a 3. Hét menses kimaradas után mutat. Nagyon boldog vagyok bár még mindig nem hiszem el
2016. márc. 4. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!