Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes az alábbi...

Lehetek terhes az alábbi tünetekkel? Bővebben lent 22/N

Figyelt kérdés

Március 9-én kellett volna megjönnie a menstruációmnak. 7-én nagyon erős alhasi fájdalomra ébredtem fel éjszaka. Alig bírtam menni egyrészt a fájdalomtól, másrészt azért mert a végtagjaimbanmnem volt erő. Másnap még fájt a hasam, de enyhébben. Nap végére már annyira vészesen nem fájt. Tűrhető volt a helyzet. Eltelt 1 hét és még vannak enyhe alhasi görcseim. Néha a derekamba is belejön a fájdalom. 6 napja késik a menstruációm.

Párommal nem védekeztünk. Nem ment el bennem, de tudom, hogy attól a teherbeesésre megvan az esély.


2016. márc. 14. 07:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírási hibáért. Telefonról tettem fel a kérdést és sajnos nem vettem észre.
2016. márc. 14. 07:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Terhes, tünet nélkül is lehetsz, tehat ilyen alapon simán. A késés is elég tünet lehet.

Mondjuk az erős fájdalomból elsőre nem a terhességre, hanem cisztára vagy gyulladasra gondolnék.

2016. márc. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért nem csinálsz egy tesztet?

Amúgy persze, lehetsz terhes, ha nem védekezel, bár a nagyon erős alhasi görcs terhesség esetén gondot jelent, vagy jelenthet gondot, nem terhesség esetén pedig utalhat arra, hogy megjön a vérzés, vagy valamilyen probléma van (akár gyulladás, akkor ciszta, ahogy az előttem válaszoló is leírta) és ilyenek tudják befolyásolni a menzeszt is, vagyis simán nem jön meg vagy késik.

Mindenképpen csinálj tesztet, ha negatív, akkor nem vagy terhes, viszont jelentkezz be mindenképpen egy nőgyógyászhoz és vizsgáltasd ki magad!

2016. márc. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!