Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal megszakítással...

Párommal megszakítással védekeztünk, lehet mégis baba?

Figyelt kérdés
Párommal megszakitással védekeztünk ,március 11-én kellett volna megjönnie a mensesemnek de nem jött meg ,ma teszteltem és negatív lett.Bizhatok az eredményben vagy lehet mégis baba a dologban?
2016. márc. 15. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzuk először is, hogy a megszakítás NEM védekezés, és a héten még, mondjuk vasárnap csinálnék még egy tesztet.
2016. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért megszakítással "védekeztek", ha nem akartok gyereket? Aktus után 14 nappal már mutathat pozitívat a teszt. Ha ezen belül vagy, akkor lényegtelen, hogy mennyi idő telt el a várt menstruáció óta. Akár 5 nap múlva is mutathatna pozitívat, ha éppen valami nagyon késői spontán peteérésed volt.
2016. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van de ha netán jönne a baba az sem baj :) peteérés időszakába voltunk együtt febr.22-én.El sem tudom mi mástól késhetne ,mert mindig nagyon pontos 28 napos a ciklusom de a teszt negatív...
2016. márc. 15. 12:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Még lehet pozitív.


Szedtél antibiotikumot pl. mostanság? az is befolyásolhatja, vagy egy kisebb felfázás is

2016. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem ,semmit nem szedtem!Vagyis vitaminokat de azt már hónapok óta szedek!Mikor teszteljek következőleg?
2016. márc. 15. 12:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2 naponta tesztelhetsz.
2016. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Lehetsz terhes. Én is így lettem most várandós. A fogamzásgátlót be nem veszem. Nem mérgezem a testem ilyen szemetekkel.
2016. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést, nekem is 11-én kellett volna. Tegnapi tesztem negatív, holnap tesztelek megint.
2016. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mai teszt is negatív de semmi jele a mensesnek ,ennek ellenére lehet még baba a dologban vagy inkább csak hormonzavar?
2016. márc. 16. 09:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk így lett a tesó. :) 6nap késés után mutatott pozit.De halványan már kellene látni sztem csak késik
2016. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!