Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés volt a 9-...

Beágyazódási vérzés volt a 9- és 10. napon peteérés után, és késik is a menstruáció de mégis neagtív a teszt. Van még remény? Hasonló esetek ahol mégis baba lett?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 18:19
1 2
 1/15 mandiga ***** válasza:
Biztos vagy benne,hogy akkor volt ovud? Hőt vezetsz? Esetleg ovutesztelsz? Lehet később volt ovud, és azért volt a pecsételés.
2016. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezt hogyan állapítottad meg, hogy beágyazódási vérzés volt?
2016. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
pontosan tudom mikor volt peteérés mert ovu teszteltem.és utána a 9. és 10. napon két cseppnél nem több barnás foltocska volt pontosan olyan szinre és mennyiségre is hogy csak az lehetett.egyébként a peteérés az csuszott,most a 21. napon volt.február 19-én. Még időben vagyok hogy pozitív legyen a tesztem? még mindig nem jött meg és semmi jele hogy megjönne illetve aznap mikor meg kellett volna jönnie görcsölt a hasam mintha meg akarna de nem jött meg.Most arra probálok hagyatkozni hogy sokaknak csak később mutatja ki a teszt.Bár 10 eset csináltam de sok olyat olvastam hogy olyan lassan kezdett el termelödni a hcg hogy 6-10 nappal nem várt után lett pozi a 10-es teszt.
2016. márc. 7. 16:47
 4/15 A kérdező kommentje:
és abbol is gondolom hogy csak beágyazódás lehetett mert életemben nem volt nekem soha ilyen pecsételésem se mensi elött se utána.nem még közötte.és pont peteérés után 9-10 nappal.és csak két csepp barna pici foltocska.ahogy a nagy könyvben meg van irva hogy miről ismerhető fel.
2016. márc. 7. 16:49
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen én is igy voltam.Most lesz négy éves a fiam.
2016. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
neked is csak később mutatta ki a teszt?mikor? ma még mindig negatív volt,mensinek meg jele sincs...
2016. márc. 8. 21:23
 7/15 mandiga ***** válasza:

Az ovuteszt még nem garancia az ovura. Szerintem később volt ovulációd, és azért késik, de ne legyen igazam, és baba legyen a dologban.

Hőt vezetsz?

2016. márc. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vezetek hőt.csak nyákvizsgálat meg ovu teszt na meg a testem jelzései mert érezni szoktam.
2016. márc. 9. 19:18
 9/15 anonim ***** válasza:
"5"Nekem négy nappal előtte már halvány pozi volt.
2016. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 mandiga ***** válasza:
Kedves kérdező. Mi van veled azóta? Megjött?
2016. márc. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!