Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 12. dpo-n, de...

Ma vagyok a 12. dpo-n, de sajnos a reggeli terhességi teszt full negatív volt. Van még remény? Péntekre kellene megjönnie.

Figyelt kérdés

2016. márc. 16. 10:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ti amúgy mióta próbálkoztok?
2016. márc. 16. 22:10
 12/20 A kérdező kommentje:
Amúgy az hogy görcsölsz még nem zárja ki hogy babás vagy. Sokszor ugyanúgy jelez a baba mintha meg akarna jönni :)
2016. márc. 16. 22:15
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne teszteljetek ilyen korán. Sok fölösleges idegességet és csalódást spóroltok meg. Én 13. dpo napon teszteltem az első jól látható pozitívat, azóta mindjárt eltelt két hét és még nem látni semmit UH-n. Szedek utrot nagyon enyhe és kevés rózsaszín folyás miatt. Voltam már vérvételen, ma is megyek, holnap vissza az orvoshoz. Remélem most már látni fogja. Ha minden rendben, akkor megspórolhattam volna 2 hét idegeskedést, nem alvást, átsírt délutánt.



Soha nem tesztelek többet ilyen korán...

2016. márc. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
Még az maradt le, hogy 12-14 dpo napon tesztelt pozitív, még simán átmehet menstruációba és akkor még nagyobb a keserűség. Tudom, hogy nehéz türelmesnek lenni, de az elmúlt két hetemet nem kívánom senkinek...:(
2016. márc. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Sajnálom amiken most keresztül mész :( Én decemberben vesztettem el 9,5 hetesen a picikénket. Valahogy éreztem hogy vele nincs minden rendben, aztán az uh-kon is látszódott hogy nagyon pici. A doki azt mondta biztos később fogant, én tudtam hogy nem így van... Korán teszteltem,és korán mentem orvoshoz. A kisfiammal 8 hetesen mentem 1.uh-ra, türelmesen kivártam,minden rendben is volt :) a következő terhességnél valószínüleg megéreztem hogy nincs minden rendben, 1x sem nyugtatott meg az uh, pedig 3x is voltunk... nagyon sokat sírtam... akkor megfogadtam nem tesztelek csak ha már késik,és bem futok uh-ra hamarabb mint ahogy a doki azt mondja... hát mégis hamarabb teszteltem... Remélem veled minden rendben van, csak egyszerűen még korai stádiumban vagy! Drukkolok:)
2016. márc. 17. 08:38
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok, ez az első próbálkozós hónap. Nektek?

Még nem jött meg de mostanság estefele szokott.

Végülis igen görcsölt a hasam az első terhességemnél is. Biztosra vettem, hogy meg is fog jönni.

2016. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is holnapra nem várom. Már 10 hónapja szeretnénk a tesót.😞 drukkolok hogy minden oké legyen kérdező
2016. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát nekem ma reggel megjött... viszont nem vagyok elkeseredve :) Sőt, úgy döntöttem belekezdek egy tisztító kúrába,vettem grapefruit cseppet, szűzteát :) legalább leadok egy pár kg-t, ami még szülés óta rajtam maradt :) Az igazat megvallva a kisfiam júniusban született, ami fantasztikus volt, hogy napsütés volt, nem kellett az öltözködéssel bajlódni... a 2.babót is úgy szerettük volna hogy nyáron szülessen, ami sikerült is volna, ha decemberben nem gondolja meg magát :( na de ha már így hozta az élet várunk egy kicsit. Ép testben ép lélek :) Nagyon szurkolok nektek!!!
2016. márc. 17. 16:02
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi lett Veled azota, babasodtal?
2016. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta? Sikerült a kistesó?
2020. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!