Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehet hinni ennek a...

Mennyire lehet hinni ennek a tesztnek ugy, h vérzek?

Figyelt kérdés

Lombikos vagyok Et+14. nap.Reggel teszteltem ezt a tesztet.10perc után semmi,15 percre jelent meg a halvány csikocska élőben jol kivehető,sajnos a képen nem látszik jol.És ma délután pedig elkezzdtem vérezgetni,de nem rendesem mint szoktam.Szerintetek?


[link]


2013. ápr. 22. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! Én látom a csíkot!Én is lombikos voltam, s vagyok. Négy sikeres lombikom volt, és volt vérzésem is ez idő alatt, már akkor is,amikor pozitív volt a tesztem. Nekem ilyenkor emelték a progeszteront, Utrogestant kaptam, 3x3-at. Sajnos a vérzés nálam nem jelentett jót, kétszer méhenkívüli lettem, és kivették a petevezetékeim, és kétszer volt vetélésem, legutóbbi imperfect vetélés volt,és műszeres befejezés kellett. Én a helyedben konzultálnék az orvossal mindenképp, a vérzés jelenthet nem jót is, de lombikosoknál sok olyan van,aki vérezgetett,és mégis megmaradt a babája. reméljük minden rendben lesz nálad is, drukkolok.
2013. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hívtam délután,de azt mondta,h szedjem tovább az utrót és akkor hívjam ha teljesen megjött.
2013. ápr. 22. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor menj el az ügyeletre, h pozi teszted van és vérzel. Én nagyon ideges lennék a helyedben az biztos, hogy így lepattintanak.
2013. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez száradási csík :(
2013. ápr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!