Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segíteni értelmezni...

Tudnátok segíteni értelmezni a papírom?

Figyelt kérdés

Rendes nagy méh,szabad környezettel.

TVS: Uterus nagysága norm.

Endotermium : 6,2 mm. Olvastam,hogy normális de 10 es kell a beágyazódáshoz?Elfogom érni vajon?Most a menses utáni 11 napon vagyok.

A jobb petefészekben 3 rekeszes 30*28mm es cystikus képlet. Nekik ez szakzsargon?Mert tegnap azt mondta hogy 2 nap múlva próbálkozzunk a babáért.Akkor most petesejt vagy cysta?


Kicsit így ahogy nézegetem a papírom nem tudom most örüljek vagy mégsem.Amég nem tudják 100 % ig addig mindenre cystát irnak?


2 éve próbálkozunk kivizsgáláson kiderült hogy hormonhiányom van,de kaptam clostyl-t.így ezért mentem Uh ra.



2016. márc. 17. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:

6,2 mm endometrium vékony a beágyazódáshoz, de még lehet vastagabb is. szedsz e vitamint?

és a cystikus képlet pedig tudtommal azt jelenti, hogy nem egyértelmű, lehet ciszta is akár.

2016. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kimondottan az orvos nem ajánlotta :O De tegnap ahogy olvasgattam egy két kérdést vettem,remélem nem késő elkezdenem szedni.
2016. márc. 17. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:
clostis ciklusban szedtem e vitamint és sikerült vele 15 mm-re felhozni az endometriumot. lehet neked is segítene. drukkolok! :)
2016. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem írnak cisztát. a több rekeszes biztosan nem domináns tüsző. ha azt látja az orvos, akkor egyértelműen azt írja, hogy domináns tüsző. ráadásul ez már nagy tüszőnek is. ez ciszta.


a 6,2 még lehet középidőre elég vastag, mint ahogy 4-5 nap múlva akár peteérésed is lehet... de amit leírt 3rekeszes cisztának, az biztosan nem ennek a jele.

2016. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az bizony ciszta. A tüsző max 24mmes lehet. Ez nagy és több rekeszes.
2016. márc. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
K
2016. márc. 17. 16:57
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedve s 4 es .


Az elején azt írod nem ciszta a végén meg azt hogy igen.Most akkor melyik?


5 -ös válaszoló : Hogy érted hogy max 24 mm es lehet?Hol van ez meghatározva?

2016. márc. 17. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha 24 mmig nem reped ki utána már cisztának számít mivel abban használható petesejt már nem lehet.
2016. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Amég nem tudják 100 % ig addig mindenre cystát irnak? "


erre írtam, hogy nem, nem írnak cisztát (mindenre -ez valóban kimaradt, bár sztem enélkül is érthető). ha nem ciszta, nem azt írják. ha ciszta, akkor igen. szóval ciszta.

2016. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!