Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kérdés? Nem tudom...

Teszt kérdés? Nem tudom értelmezni a tesztem.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bevallom egymillió tesztet csináltam már életemben, most mégsem sikerül értelmeznem..pff...szóval szerintetek ez most mi? [link]


Rózsaszínes, vastagsága is van, csak valahogy nem sikerül úgy fotóznom, de majd igyekszem. 3 napja késik, az előbb csináltam...szerintem inkább negatív, de elbizonytalanodtam, így közkérdéssé bocsátom :D

köszi!



2016. márc. 14. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pozi, mert látszik a képen hogy még meg sem száradt a teszt így nem lehet száradási csík.
2016. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! Azért reggel elsőből csinálok még egyet, engem nem győzött meg :D
2016. márc. 14. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:
En vaksi vagyok, nm latok csikot, de azt tudom, hogy ami latszik eloben, nm biztos h a fenykepen is megjelenik!
2016. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sajnos én sem látom. hacsak nem a papír összeillesztésnél kellene látni, de az meg nincs jó helyen.
2016. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem az illesztésnél :D na majd reggel kiderül. köszi mindenkinek!
2016. márc. 14. 16:06
 6/8 anonim ***** válasza:
En megneztem negativjat es nincs 2. csik sajna! De persze attol lehet pozi is reggel mar :)
2016. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hú hát érdekes! Az tuti, hogy van második csík, de hogy nem-e száradási azt nem tom. Hány perc után jött ki? Kíváncsi vagyok a kövire! De sztem van esélye, hogy pozitív lesz.
2016. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! köszi a válaszokat. Kedves utolsó, sajnos nem tudom hány perc után jött ki, mert én marha ott hagytam a fürdőben és ahogy kijöttem el is felejtettem...:D (mondjuk újabban elég szétszórt vagyok, így nem meglepő)


Itt a mai.

[link]

Most azt hiszem pár napig pihentetem a tesztelést, ha nem jön meg továbbra sem, mert szerintem ha bébi, akkor az 5-6-i akció lehet a nyerő..talán azért is nem mutat konkrétat a teszt, de nem is jön meg..frász se tudja már :D

2016. márc. 15. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!