Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mekkora a valószín...

Avikam kérdése:

Szerintetek mekkora a valószínűsége, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Február 14.én (pont aznap volt peteèrèsem) nem vèdekeztünk a párommal, 29.én kellett volna megjönnie de csak 2.án jött meg de nem volt semmi eltérés ugyanaddig tartott ugyanolyan színű volt, de elkezdtem gyengèbb lenni 2napig nem bírtam enni egyik reggel pedig hánytam de azóta nem kellett. Következö mensim 12 nap múlva kène hogy megjöjjön de addig nem szeretnèk várni semmiképp. Tesztet szeretnèk venni csak sajnos nagyon sokat dolgozok ès egyszerűen nem tudok elmenni venni mert nincs időm. Szerintetek lehetsèges, hogy kis baby van a dologban? :) válaszokat előre is köszönöm

2016. márc. 17. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Attol,hogy volt mensid meg lehet baba a dologba! Nem egy embert ismerek aki mensi mellett babat vart! Az egyik 3honaposan vette eszre,h no a pocija,akkor ment el dokihoz es ott derult ki,h babat var! Mivel 3honapig normalisan mensizett,nem is gondolta! Egy teszt mindenkepp jo lenne... Ha mas nem,ebed idodben szaladj el venni,vagy kerd meg a parod. Aztan ird meg mi lett...
2016. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minimális rá az esèly.A hányás egyèbkènt sem a legelső hetektől jellemző.
2016. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a párom is nagyon sokat melózik és amíg nem biztos nem szeretném mondani neki. Jövőhèten tudok csak venni tesztet. Remèlem azt kell majd írnom hogy kèt csíkos lett , nagyon örülnèk neki de nem èlem bele magam addig :) köszönöm a válaszod ez megnyugtatott, hogy van olyan ismerősöd aki mensizett terhesség elején, remèlem èn is így vagyok :)
2016. márc. 17. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok nagy áruház 5-22-ig nyitva, nem csak gyógyszertárban kapható teszt. Amúgy párodnak elmondhatnád. Mi mindig együtt teszteltünk, így együtt csalódtunk aztán együtt örültünk, együtt mentünk dokihoz. Nekem rosszul esett volna, ha napokkal vagy hetekkel később tudom meg. Nem is értem az ilyet. Közvetlenül közöm van hozzá, hiszen az apja leszek, nem a kolléga vagy a szomszéd néni akinek hetekkel később ráérünk elmondani.
2016. márc. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt most nem igazán értem. Gyereket terveztek és egyáltalán nem védekeztek, vagy csak akkor egyszer véletlen? Mert ha azóta se, akkor eleve folyamatosan van rá esélyed és pároddal is nyugodtan közölheted, hozathatsz vele tesztet, hiszen ő is várja az eredményt. :)
2016. márc. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!