Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Volt valaki...

Lehetek terhes? Volt valaki már így?

Figyelt kérdés

Kb egy hete volt a középidő, egész hónapban csináltam ovutesztet, sosem volt erősebb a tesztcsík a kontroll csíknál, csak gyengébb, vagy egyáltalán nem volt, azaz valószínűleg nem volt peteérésem, együtt voltunk 2 naponta, és így 1 hét elteltével szurkál meg görcsöl a jobb petefészkem, néha a hüvelyem is beszúrkál, nincs folyásom meg nem viszket, új ételt se szokást nem vezettem be.

Lehetek terhes, vagy korai még a tüneteket észrevenni? Nem keresgélem, csak kellemetlen mikor mensi szerűen begörcsöl..



2016. márc. 16. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont most van peteérésed. Én akkor érzek ilyesmit.
2016. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ovutesytnek nem kell olyan erősnek lennie mint a controll csik. Nekem sem volt soha az.szoval lehetett peteeresed. Ket Naponta egyutt voltatok...sok esély van ra ha nincs semmi bajotok. Hasszurka,gorcs is jelezhet beagyazodast. En is ereztem. Siman lehet
2016. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igaz, csak a 7. dpo-n vagyok, de nagyon görcsölök és hányingerem van, nincs lázam, nem taknyolok, de puffadok, ami nem jellemző rám.
2016. márc. 17. 03:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!