Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet olyan fájdalom a...

Mitől lehet olyan fájdalom a hasamban, mintha összevertek volna?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom szebben körbeírni az érzést. Ciklusom 34. napján járok, kb három hete kezdődött ez a panasz, hogy annyira fáj még érintésre is a hasfalam, alhasam, nyomásra meg pláne, ami normálisnak már semmiképp sem mondható, pláne, hogy korábban nem emlékszem hasonló érzésre. Most tusolás után ahogy törölköztem, éreztem, hogy már a combomba is kisugárzik. Terhes tesztem többszörösen negatív, szóval nem hiszem, h baba. Nyugtassatok meg, hogy érzett már hasonlót más is.
2016. márc. 17. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon súlyosnak érzed a dolgot (bár a kisugárzás már az...), és holnapra nem múlik, akkor menj el orvoshoz!!
2016. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jajj bocsi, most látom, hogy már 3 hete tart.. Akkor tényleg irány a doki holnap reggel!! Nem volt még ilyenem egyébként, de nem hangzik jól!
2016. márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami más lesz, de mindenképp menj orvoshoz, mert ez durvának hangzik.
2016. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez vakbélre vagy cisztára is utalhat, amik mind életveszélyes állapothoz vezethetnek, úgyhogy én nem várnék, azonnal kórház!

Ha a vakbeled perforálódik vagy egy nagyobb ciszta szétdurran, akkor nem biztos, hogy időben beér veled a mentő. Előtte viszont egyszerű rutinműtéttel mindkettő tökéletesen gyógyítható.


Erős hasi fájdalommal mindenképpen kórházba kell menni, mert akármi is az, súlyos állapotot jelez!!!

2016. márc. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hete?? Már rég orvoshoz kellett volna menni vele! Mégis mire vársz még?!
2016. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!