Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi számít hasmenésnek? Vegyek...

Mi számít hasmenésnek? Vegyek be még egy fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Több helyen azt olvastam, hogy hasmenés az ha napi 3x vagy többször ürül széklet és hígabb állagú. Na most nekem egész nap semmi problémám nem volt, de kb 2 órával a gyógyszer bevétele után hasfájás+hígabb széklet jelentkezett, de azóta semmi gond és teljesen jól is vagyok. Ebben az esetben bevegyek még egy tabit vagy csak feleslegesen terhelném a szervezetem?
2016. márc. 17. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én alkalmankénti hasmenés jellegű széklet miatt nem szoktam új gyógyszert bevenni. Értsd. egyszer előfordul egy nap, mint nálad.


Ha tényleg egész nap wc-re járok, és nem sikerül tartanom a 3-4 órát a bogyó beszedése után, akkor szoktam pótolni.

Nekem eddig ebből nem volt bajom.


HA téged megnyugtat, akkor vegyél be. Alacsony hormontartalmú, semmi bajod nem lesz, ha még egyet beveszel belőle. Vagy ha mást nem, akkor legyetek együtt megszakítással biztos, ami biztos alapon.

2016. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amit leírsz az még nem mondható hasmenésnek.

Amúgy sem szabad szerintem ész nélkül kapkodni a tablettát, egy napi adag egy tabletta. Ha mégis kiegészítő védekezés kell (de az nem ez az eset), használjatok gumit.

2016. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!