Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemrég kezdtem el fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Azt írja a tájékoztató, hogy ha 3-4 órán belül hasmenés lépne fel, új tablettát kell bevenni. Mi számít hasmenésnek?

Figyelt kérdés

ha egyszer van hígabb széklet, már az is? vagy ha többször egymás után, csak akkor lehet gáz, és akkor kell másik tablettát bevenni?


a másik dolog az lenne, hogy ha ilyenkor beveszek egy másik tablettát, akkor ha ez a levél elfogy, utána jöhet a 7 nap szünet? szóval nem kell elkezdeni a következő levélből még egy szemet, hogy meglegyen a 21 nap?


2013. júl. 14. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

-egy fosás nem fosás? De.

-ha nem másik levélből pótolod, akkor 1 nappal eltolódik (előrébb) a szünet. S ha eddig pl.: keddenként szedted be az elsőt, innentől hétfőnként fogod. Ha ezt el akarod kerülni, akkor tartasz ún.: pótlevelet otthon.

2013. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jól mondja az első. nekem is van itthon "pótlevelem"
2013. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!