Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Volt párommal a menstruációm alatt szeretkeztünk, rá egy napra, hamarabb, mint kellett volna abbamaradt a vérzésem. Tudom, hogy menstruáció alatt meglehetősen kicsi az esély a teherbeesésre, mégis aggódom. Azóta állandó jelleggel fáj a derekam, vizelési ingerem van és olyan ételeket kívánok, amikre egyébként rá se néznék. Ezekből persze nem lehet egyértelműen arra következtetni, hogy terhes lennék, de a kisördög mégsem hagy nyugodni.

2016. márc. 18. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha késik a következő menstruációd csinálj egy tesztet. Senki nem lát beléd.
2016. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolhatod, hogy nem is azt vártam, hogy bárki belém lásson. Annyi érdekelt volna, hogy van-e itt olyan, aki ilyen módon esett teherbe.
2016. márc. 18. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ... Mit értesz szeretkezés alatt? Védekeztetek? Elment benned? Vagy megszakítás azért legalább volt? Ha semmilyen módon nem védekeztetek, én azt mondanám, van egy minimális esélyed rá és csinálj tesztet. Ha volt egy spontán peteérésed, bizony teherbe eshettél!
2016. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk semmilyen módon, és köszönöm a normális választ!
2016. márc. 25. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!