Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja kesik, amikor meg...

5 napja kesik, amikor meg kellett volna jonnie volt egy pici barnas szinu folyasom, minimalis mennyisegu, azota semmi. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Pontosak a ciklusaim, 30-31 naposak. Mult honapban is kesett 1 hetet, mind a 7 nap teszteltem, negativak voltak, minden nap egy csalodas, vegul meg is jott. Most megint kesik, meg nem teszteltem, felek a csalodastol :( Szerintetek mi lehet ez a barnas valami a mensi napjan, aztan semmi? Mintha elvagtak volna. 6 eve probalkozunk a parommal, rengeteg vizsgalaton, kezelesen vagyunk tul, engem 8 honapja mutottek, azota azt mondjak az orvosok probalkozzunk. Abban maradtunk, hogy ha a mutethez kepest 1 evig nem esek teherbe, akkor lombik.

Tudom, hogy ti nem tudjatok megmondani terhes vagyok-e, csak hatha massal is tortent mar ilyen. Koszi a valaszokat elore is :)


2016. márc. 18. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem a barna folyas azt jelenti h a progeszteron szibt alacsony. Utrogestan irt fel a dokim. Elsore ossze jott a baba

Szerintem nezesd meg a dokival

2016. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hiába félsz a csalódástól akkor is kéne tesztelned 5 nap késés nem kevés
2016. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Noh igen sztem is tesztelhetnel ;)
2016. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma este vettem egy tesztet, holnap reggel megcsinalom. Nagyon felek, hogy megint csalodni fogok... Drukkoljatok!
2016. márc. 19. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


mi lett az eredmény?

2016. márc. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
SZia!:) Én is kíváncsi vagyok az eredményre. Hasonló cipőben járok, mint te.:D remélem, boldog lettél ma reggel.:)
2016. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Sajnos negativ a teszt :( Mensi azota sincs :(

Tudom, irany az orvos. Az a baj, hogy a Mens Mentisbe jarok, oda mire idopontot kapok..... aki jart mar ott tudja 1-2 honap :( Nagyon rossz tapasztalataim vannak a kornyeken rendelo nogyogyaszokkal kapcsolatban, ugyhogy felek itt elmenni. Viszont jo lenne tudni, hogy akkor miert kesik, ha nem baba miatt. Teljes a tanacstalansag :(

2016. márc. 23. 07:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek hónapokig késett a mensije, majd elment CSNT-re(szóval nem magán dokihoz), és kapott valami gyógyszereket, amitől "visszajött" a mensije. Nem kell élete végéig szedni, csak addig a pár hónapig. Persze neki is volt terhességi teszt, de negatív lett. Lehet, jobb lenne elmenni hamar hamar egy nőgyógyászhoz, főleg, ha Ti babát is szeretnétek.
2016. márc. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!