Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normalis, ha a kisgyerek...

Normalis, ha a kisgyerek idonkent nehany napig minimalis mennyisegu nyalkasabb szekletet is urit szinte minden pukizasnal?

Figyelt kérdés
Ket es fel eves es kb havonta elofordul.mivel szobatiszta,ilyenkor napi tobb gatyocsere van.ilyenkor fel van nagyon puffadva a hasa,sokat pukizik.mi okozhatja ezt?vmelyik etel?ti tapasztaltatok hasonlot?
2013. júl. 9. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk ilyen egyszer sem fordult elő. Én a Te helyedben vinném dokihoz, szerintem nem normális a nyálkás széklet pukizásnál. Mindenképp írj ha elviszed dokihoz, mert kíváncsi vagyok mit mondd erre a szituációra. Direkt nem írtam, hogy probléma, mert nem tudom, hogy az-e, de szerintem igen.

2013. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!