Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteéréskor környékén megtörté...

Peteéréskor környékén megtörténhet a megtermékenyülés vagy csak ovukor?

Figyelt kérdés

Ha valakinek nem tetszik a kérdés akkor lehet tovább lapozni mert senkivel nem akarok vitázni mert bunkóskodni van kedve!!!!

Nem nagyon értem mert azt mondták ma nekem hogy ez így van!De én eddig úgy tudtam ha megtörténik a tüszőrepedés akkor szabadul ki a pete!Vagy nem így van?

Ezt a kérdést úgy értem ha peteérés körüli napokban együtt vagyunk akkor is lehet baba?Vagy tényleg csak ovukor?

Bocsi de most összezavartak!


2016. márc. 20. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A kettő egymás szinonímája...
2016. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező arra gondolt, hogy csakis azon az egy napon eshet valaki teherbe, vagy már a peteérés előtt is.


Elvileg egy nap pár óra ha jól tudom, de van, hogy a sperma még életképes marad a hüvelyben és ha később van peteérés mint amikor szexeltetek akkor még van esély, illetve minél közelebb vagytok a peteérés napjához annál nagyobb az esély nyilván.

2016. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!