Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti melyik tesztben biznátok?

Ti melyik tesztben biznátok?

Figyelt kérdés

Nem késik még a mensesem, csütörtökön kéne meg jönie, de inkább jó lenne ha nem jönne. Éhség rohamok törnek rám és feszülnek a melleim na és szúr néha a bal oldali petefészkem. Ma vettem két tesztet is, hogy biztos legyek. Mondhatóm marhára biztos lettem, inkább idegeseb.

Az egyiket délben csináltam és halvány lett kis teszt csikocska expect a neve.

A másikat most nem rég megcsináltam és tök negatív ez egy vizeletsugaras clearblue.

Ti melyik tesztet ismeritek ezek közül melyik a meg bizható?


2016. márc. 21. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a rosssmannos x epil totál megbízható volt és olcsó is
2016. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked kedves válaszoló de nem az xepil tesztet használtam.!
2016. márc. 21. 17:49
 3/10 anonim ***** válasza:
En varnek meg egy hetet, utana meg mar akarmelyik tesztre pisilhetnek :-)
2016. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyiknek sem.

Ugyanis ilyen korán még annyira kevés a HCG szintje, hogy nem mindegy, hogy milyen vizeletből van csinálva. Nyilván ami negatív lett, ott kevésbé volt koncentrált a vizelet.

De gondolom a déli sem volt sokkal koncentrált, én azon se lepődnék meg, ha te csak ott láttál volna egy csíkot, ami valójában ott sem volt, vagy csak száradási csík volt, ugyanis a nem várt előtt ritka, ráadásul 3 nappal, hogy a teszt kimutassa a terhességet.

Ha nem jön meg csütörtökön, akkor péntek reggeli vizeletből csinálnék a helyedben tesztet és azt venném nagyjából biztosnak.

2016. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolso tevedsz!!! Nekem a vart mensi elott 5nappal megcsak nemis halvany,hanem majdnem egyforman eros csikocska jott ki! Nem a mensi vart idejetol fugg,h mikor lesz pozi egy teszt,hanem a beagyazodastol. Egy korabbi spontan ovutol siman teherbe eshetett korabban!!

Egyebkent a clearblue eleg megbizhato! Varj 2-3napot es tesztelj ujra,akar meg lehet is belol valami!

2016. márc. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 vagyok... Elfelejtettem hozza tenni,hogy delutani pisibol lett eros pozi a tesztem
2016. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 11.dpo n lett full erős pozitív a tesztem. Nem minden esetben muszáj a menszeszhez igazodni. Első baát nem mutatta ki egyik teszt sem....szóval ennyit erről...ezek a tesztek már úgy érzem erős pénz lehúzásra mennek....ja, és 25 ös teszt volt, és tudtuk hogy mikor volt ovum mert figyelt volt.
2016. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Utolso tevedsz!!! Nekem a vart mensi elott 5nappal megcsak nemis halvany,hanem majdnem egyforman eros csikocska jott"

Nem tévedek! Nem azt mondtam, hogy nem lehetséges, csakhogy nagyon ritka!!! A nők 80 százalékának a menzesz kimaradása előtt nem mutatja ki a teszt, ha terhes is! Ugyanis ha belegondolsz, egy átlagos ciklus esetén kb. 14. nap körül van peteérés, akkor 1-2 nap mire megtörténik a megtermékenyítés, ehhez adj hozzá kb. 10 napot, mire megvan a beágyazódás, vagyis kb. 26 napnál tartasz, de itt még annyira kevés a HCG, hogy vagy kimutatja vagy nem! Vagyis aki biztosra akar menni, az megvárja, ugyanis biztos eredményt akkor mutat!

2016. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Egyiknek sem.

Ugyanis ilyen korán még annyira kevés a HCG szintje, hogy nem mindegy, hogy milyen vizeletből van csinálva."


"Nem azt mondtam,hogy nem lehetséges,csakhogy nagyon ritka!!!"


En sehol nem olvasom azt,hogy azt irtad volna,hogy ritka... En azt olvastam,hogy egyik sem,ugyanis ilyen koran meg annyira keves... stb stb

Ezt cafoltam meg azzal,h en is ugy jartam.! Nameg eleg sok embert ismerek aki hasonlo cipoben jart mint en! 😉

2016. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"ugyanis a nem várt előtt ritka, ráadásul 3 nappal, hogy a teszt kimutassa a terhességet. "

Na, látod?! Csak szimplán végig kellett volna olvasni!!!

Te egy "ritkaság" vagy ilyen téren, de a többségének bizony a nem várt előtt szinte semmit nem mutat a teszt!

2016. márc. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!