Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?

Szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 24 ciklusnapomon. 21 napon délután fehéres folyásom volt nem olyan sok de azért látszott, azóta is van. Ráadásul pár napja ég a gyomrom és émelygek, fáj az alhasam. Nagyon szeretnénk már egy babót.

Általában 29 naposak a ciklusaim, nem hőmérözök és nem csinálok ovu tesztet sem. Mivel nincs értelme, a párom kamionozik és csak hétvégente van itthon.


Ha a naptár módszert nézem akkor 15-16.án volt ovum (voltunk is együtt). Sosem volt még ilyen folyásom sőt semmilyen sem se gyomorégésem.


Most van még csak ovum? Vagy terhességet is jelezhetnek?

Tesztelni még korai lenne szerintem.



2016. márc. 21. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz terhes! Két nap múlva megpróbálhatsz egy tesztet!
2016. márc. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

MEg se kell még jönnie,minek tesztelne ugyan 2 nap múlva. Majd h késik 4-5 napja,max akkor.De mivel szívhang úgysincs 6.hétig,ráér a teszt is.

Terhességi tünetek hogyan lehetnének,épp hogy beágyazódás van,hormon még sehol.

2016. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sok helyen olvastam az ilyenkor beinduló fehér folyásról és sokaknál jelentett babát illetve a gyomorégés is....

Az alhassfájdalmat meg beágyazódásnak gondoltam esetleg....


Bár nem akarom bebeszélni vsak kíváncsi lennék hogy mások is voltak-e így ...

2016. márc. 22. 08:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, nekem kisfiammal 20 ciklus napomon elkezdett húzódni, görcsölgetni a hasam. A 24-en már halvány pozitív lett a tesztem, 25. -en volt egy kis beágyazódásos vérzésem,aznap már jóval erősebb lett a teszt. :)
2016. márc. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kisfiadhoz.
2016. márc. 22. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!