Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jelentkeznek a psm tünetek...

Ha jelentkeznek a psm tünetek akkor már nincs remény? Mennyire egyformák a tünetek?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném,hogy nem vagyok rágörcsölve semmire csak eddig még nem jött össze a pici és kíváncsi lennék egy pár dologra!BUNKÓK kerüljenek!Nem vagyok rátok kíváncsi!

Minden menszi előtt jelentkezik a psm. Mell feszülés görcsölés és ingerlékenység.Most 1 hét van menszi-ig. Még egyenlőre nem jelentkezett egyik sem de tudom ez semmit nem jelent. Előtte 1.5 héttel már kezdődnek. Eddig még csak annyi hogy kezdek ingerlékenyebb lenni de más nincs!

A kérdésem az lenne hogy ha ezek már meg vannak akkor nem sikerült a baba?Vagy ettől függetlenül még lehet reménykedni?Ilyenkor már nem szoktam de hátha! Bár ha nem sikerült most sem akkor próbálkozunk tovább de nem akarok erre nagyon rágörcsölni!


2016. márc. 22. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem pms? :) (premenstruációs szindróma)

Amúgy nem feltétlenül jelenti azt, sőt, sok kismama mondja, hogy sokáig van a "mindjárt megjön" érzés, aztán pozit tesztelnek. Ilyenkor ez még tényleg semmit nem jelent, tudod, olyan, mint hogy mennyi az esélye, hogy benéz egy panda az ablakon. 50 %, vagy benéz, vagy nem :D

Abszolút nem jelenti azt, hogy nincs remény. Drukk!

2016. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam fel sem tűnt! :) hát akkor reménykedem! Hátha.... :)
2016. márc. 22. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

Először is,aki ide kiìr ilyen kérdést az ràgörcsölt.

Kettő ebben a témàban rengeteg kérdés van,olvasgasd azokat.

Hàrom mi az a psm? Ha a menstruàció előtti tünetekre gondolsz,az pms azaz pre menstruàciós szindróma angol rövidìtése.

Négy a stìlusod sem valami kellemes,ne csodàlkozz ha kapsz neked nem tetsző vàlaszokat akàr emiatt is.


Végül a kérdésedre vàlaszolva: bàrmi lehet. Egy pontos ciklusnàl is történhet egyszercsak vmi ami miatt pontatlan lesz, vagy pms tünetek jelentkezhetnek úgy,hogy előtte sosem volt vagy épp elmúlhatnak holott mindig is voltak. Mesi előtt egy héttel ha ennyire figyeled magad,akkor màr önmagàban ez is okozhat tüneteket vagy éppen elmulaszthat tüneteket.

Ha nem jön meg,akkor tesztelj,addig meg ne ezen agyalj,mert most még pl egy középidős megtermékenyìtés esetén normàl ciklusnàl még a beàgyazódàs sem történt meg.

2016. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.Írtam,hogy félre írtam!!Veled nem esett még meg ilyen?

2.Pont azért van ilyen stílusom mert nagyon sok itt a kötekedő ember ahogy szoktam olvasgatni!Pedig itt csak normális választ vár a kérdező!Van olyan ami nálam is kiveri a biztosítékot de annak nem írok!

3.Attól még hogy ide írok nem vagyok semmire rágörcsölve de azt gondolsz amit akarsz!

4.Köszi a választ!!

2016. márc. 22. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy elírtad, de ennyiszer?
2016. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az összes PMS jelentkezett (ingerlékenység, görcsölés, puffadás) de van akinek pont az a furcsa, hogy nem. Változó. Egyébként az összes PMS elmegy koraterhes tünetnek is. :) nincs különbség, szerintem főleg ezért ennyire változó ez, hogy kinek mennyire jelentkezik nemvárt előtt.
2016. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!