Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty-t szedtem,15 én befejez...

Closty-t szedtem,15 én befejeztem,19-20án iszonyatosan fájt a hasam, lehetett ovu?

Figyelt kérdés

Márc 7 - én kezdtem menstruálni,5 naptól kezdve szedtem napi 2*1 clostyt.16-án a doki látott petesejtet azt mondta ,hogy 18 -án és utána 2 naponta legyünk együtt.Létezik hogy 19-20 -án repedhetett meg?Ilyet még életemben nem tapasztaltam,azthittem szét szakad az alhasam.


Tapasztaltatok hasonlót peteérésnél?



2016. márc. 22. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
előfordulhat hogy az ovu volt. nem használsz ovu tesztet? az tutira megmondta volna.
2016. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Használtam ,de 19 -én még halványabb volt mint a kontrol,20 -án meg már alig látszódott.A kettő között lett volna?Ilyen gyorsan?
2016. márc. 23. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, pár óra alatt megváltozhat. én az ovus napokon napi 2-3at is elhasználtam.
2016. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:O Ennyire a tesztes dologban nem vagyok voltam benne,pont azért mert eddig soha nem jelzett semmit se.Létezik akkor hogy a gyógyszer rendbe tett és 19-20 án le is zajlott.


Én már azt hittem ,hogy bajt is jelenthet.


Most is hol fájdogál megjövős szerűen a hasam hol nem,fel vagyok fuvodva és azt hiszem megfagyok.Ilyenkor milyen fránya messzinek tünik a jövőhét vasárnap.Hát majd kiderül.



Köszönöm szépen a válaszokat. :)

2016. márc. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!