Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normalis a nem vart utan par...

Normalis a nem vart utan par nappal pecsetelo barna verzes? /pozitiv teszt/

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, lehet, hogy sárgatestelégtelenség.
2010. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek, sürgősen doki! duphaston és társait fogod kapni valszeg, no para, segít:) én is kaptam:) de doki, ne várj!!
2010. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszt

Sajnos nem tudok orvoshoz menni mert kulfoldon elek es eleg rossz itt az orvosi ellatas es hat hetvege es unnep is van.nagyon szeretnem a babat nem tudtok esetleg valami tanacsot adni hogy mit kell ijenkor csinalni?pl aki volt hasonlo hejzetben es elment a orvoshoz annak mit tanacsoltak?

2010. ápr. 3. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha emiatt vérzel, sajnos nem nagyon van más megoldás, ahogy második is írta, Duphaston vagy Utrogestan. Én is kaptam, segített, rögtön mentem orvoshoz, amikor vérezni kezdtem. Ha sokba is kerül, szerintem próbálj meg egy orvos után nézni.
2010. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát normálisnak nem normális,de előfordul.lehet h nem jelent rosszat,de az is lehet h vetélés jele.jobb félni mint megijedni.orvosi ügyelet csak van,attól függetlenül h külföldön élsz.?
2010. ápr. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdezt meg az utrogestan golyot lehet-e recept nélkül vagy tényleg irány a sürgősségi.Esetleg még ha tudsz venni palástfű teát is segíthet..Sok pihenés,sex és forro fürdő kerülése míg doki nem lát.

Vigyázz magatokra!

2010. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

koszonom mindenkinek a valaszokat!

legkozelebb csak kedden tudok orvoshoz menni de kicsit jobb mar.lehet az unnepi sutes fozes miatt megeroltettem magam

2010. ápr. 4. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!