Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció négy nappal nem...

Menstruáció négy nappal nem várt előtt sűrű és inkább barna! Mitől lehet? Mi okozza ezt?

Figyelt kérdés
Ovu után tíz nappal(biztos mert ovu teszt mutatta és ovu fájdalmak is voltak)meg jött de sötét barna színe van és nagyon sűrű az állaga!Mindíg 14 nappal ovu után szokott meg jönni!
2011. márc. 12. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egyik mensim nekem is így kezdődött. És nekem is furcsa volt mert nem szokott ilyen sötét barnával kezdődni soha. De a végén sajnos mensi lett belőle...

Talán progreszteronhiány okozhatja a sok sötét barnázást mensi előtt, lehet nekem is akkor progi hiányom volt...de nem tudom. Csak 1-szer fordult elő és mégis mensi lett belőle. :(

2011. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Abba biztos vagyok,hogy mensi volt és már el múlt négy nap után pedig csak ma(nem)kellett volna meg jönnie de végig barnás színe volt nem csak az elején!

Jövő héten megyek dokihoz ismét meddőségi vizsgálatokra és biztosan el küld vérvételre amin ki derül csak szerettem volna tudni,hogy mi lehet az oka.

Köszönöm a válaszod!

2011. márc. 12. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!