Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe ellentmond az ovuteszt...

Hőgörbe ellentmond az ovutesztnek?

Figyelt kérdés
Hőgörbém alapján nem volt ovum, stabilan 36,4-36,4 nem esett le, viszont 16. napon vagyok, tegnap pozitiv volt az ovutesztem, nem fogom lefotozni de higyjétek el hogy tényleg pozitiv mert már estem teherbe hogy ilyen csikot mutatott csak elvetéltem 8. héten. Szóval szerintetek ilyen leheséges amugy?

2016. márc. 23. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én a tesztnek hinnék.
2016. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha tegnap volt pozitív, lehet holnap lesz ovud. Nem kell leesni a hőmérsékletnek, az a lényeg hogy ovu után megemelkedjen a hő.
2016. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A hogorbe megbizhatobb.

Olyan elofordul, hogy elkezdoik a folyamat rendben, termelodik lh is, viszont a tuszo valamiert nem tud megrepedni. Ilyenkor a sargatest nem mukodik, nem termelodik progeszteron, igy nem emelkedik a homerseklet (azt a progi emeli meg).

Ma mar nem teszteltel?

Mert a pozitiv ovuteszt nem jelenti azt, hogy masnap nem lesz meg pozitiv. Az utolso pozitiv nap utan kell szamitani a tuszorepedesre.

Es olyan is van, hogy nem azonnal emelkedik a ho, tehat nem a tuszorepedest koveto reggel mar az emelkedettel ebredsz, hanem mondjuk csak azt koveto nap.


De olyan is van, hogy valamiert elmarad, pl a stressz miatt, betegseg miatt, stb.


En most eppen ebben vagyok. Mindig van rendes peteeresem a 14, Napon, mutatja a teszt, szep a gorbe. Most 18. napon lett pozitiv az ovuteszt, ilyen keson meg sohasem volt, de nem emelkedett meg a hom. Csak leesett es visszament az alaphore. Tuti nem volt most rendes ovum es azt sem tudom hogy mikorra varjam a mensim, mert eddig ilyen meg nem fordult elo velem. De azt olvastam, hogy ilyenkor keshet is nagyon sokat, mert ugye nem megy rendesen a folyamat, ami beinditana a verzest.


De drukkolok, hogy nalad ne ez legyen.

2016. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha a hőd nem megy fel,akko szerintem nem volt ovud.

Sokkal megbizhatóbb mint az ovu teszt. 3 hónapig én is pozitívat teszteltem a 20.ciklusnapon szinte mindíg,a görbém pedig cikk cakkos lett és orvos meg is erősített,hogy nem volt ovum.


A hőnek fel kell mennie. Legalábbis az alaphőhöz képest.

2016. márc. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat! Ma 36.5re ment csak fel, harmt tenyleg nem tudom...lehet a missed ab miatt nincs ovu? Tegnap mar nem volt masodik csik a teszten csak egy nap volt h erosen latszodott!
2016. márc. 24. 06:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Még felmehet,pár nap és kiderül. Mikir volt missed ab-od?
2016. márc. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Pozitív ovu teszt után 24-36 óra az ovu, szerintem ma hajnalban lehetett, van ideje felmenni a hődnek.
2016. márc. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem ugrik fel egyből a hőm. Nekem leeset 36,1 re pékor(de a leesés nem törvényszerű) másnap 36,3 lett, következő két nap 36,5, és aztán lett 36,9. :) még emelkedhet neked is!
2016. márc. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Meg mehet feljebb, varj egy-ket napot.

Nekem 3 napja volt pozitiv az ovuteszt, a homersekletem is leesett (36,3), ahogy szokott. Tegnapelott delelott nyilalt nagyon a petefeszkem es masnap (azaz tegnap) reggelre csak az alaphomersekletre ment vissza (36,5).

Ma reggelre emelkedett tovabb, 36,7-re .

Szoval most mar en is latok halvany eselyt, hogy megis volt peteeres, de nem inkabb pesszimista vagyok, mert tenyleg soha nem volt meg ilyen keson az ovum es maskor homersekletem sem ugy alakul, nekem a leesest koveto napon mindig ugrik fel 4-5 tizedet masnapra. Szoval ez nalam nem szamit normalisnak.


Nekem is volt missed ab-om 12 hetesen meg osszel. Sokaig nem probalkoztunk, a hogorbet viszont vezetem a mutet ota es azota is mindig nagyon szep, egyertelmu peteeresem volt, a ciklusom is visszaallt 28 naposra. Nekem a teherbeesessel sem volt semmi gondom soha, 3X voltam terhes es igazabol egybol terhes lettem, amikor nem vedekeztunk mar.

Most, hogy probalkozunk borult minden, nem ugy alakul semmi, ahogy optimalis esetben kellene. Nalam biztos, hogy a stressz miatt van, tobb minden osszejott ebben a honapban es ez a homerozes, ovufigyeles, turelmetlenkedes sincs ram jo hatassal.

Ha most nem esek teherbe, akkor en abbahagyom az egeszet, max a mensim datumat fogom feljegyezni, de befejezem ezt a nagyon akarast.

En lassan szulnek, ez is nyomaszt, most ismet sokszor a fejemben van a veteles. Gondolom ez sem segit sokat...


a lenyeg: emelkedhet meg a hod a kovetkezo napokban. Kivanom a legjobbakat!

2016. márc. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sosem esett nagyon le ovukor, menzesz után kb egyenletes volt, ovu után meg felugrott 36,4-ről 36,9-37-re. Így volt akkoris mikor sikerült a baba :)
2016. márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!