Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az ovuteszt ma mar pozitiv...

Ez az ovuteszt ma mar pozitiv lesz? Mellekelem a kepet. AZ utolsot reggel csinaltam es mar nagyon nagyon hasonlit. Estere ez mar pozitiv lesz? Tegnap is egyutt voltunk a parommal a ma meg holnap a legeselyesebb?

Figyelt kérdés

itt a tesztekrol a sorozat.

[link]



2016. márc. 24. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már pozitív! Ma még mindenképpen bújjatok össze :) Drukkkk!! :)
2016. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valoszinu, hogy este pozi lesz, de csinalj meg holnap este is egyet. Nekem volt mar olyan, hogy ket nap is pozitiv volt es az a fontos, hogy mikor lesz negativ. Szoval az utolso pozitiv, elso negativ napon legyetek egyutt.
2016. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem estere lesz igazi pozitiv:) tegnap is eroteljesen szurkalt mar, Most meg kicsit azt is erzem hogy megyek, es nem esik jol:( mult honapban is igY volt, de estere meg mintha elvagtak volna es masnapra negativ lett az ovuteszt. Csak akkor nem tudtunk egyutt lenni:(
2016. márc. 24. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez valószínű pozi lesz estére, este legyetek együtt.
2016. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez lett az esti ennel mar nem lehet pozitivabb ugye?:)

[link]

2016. márc. 24. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!