Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint 1 hete késik tegnap...

Kitty12345 kérdése:

Több mint 1 hete késik tegnap reggel full negatív teszt. Viszont tegnap este óta folyamatos émelygés. Baba lehet?

Figyelt kérdés
Dokimmal tegnap délelőtt beszéltem azt mondta hogy szerinte nem vagyok terhes, de akkor még semmi tünetem nem volt.

2016. márc. 22. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

A dokid kb. annyi eséllyel mondhatta, hogy terhes vagy, mint amennyivel azt, hogy nem. 1 hét késés után azért már pozitív kellene legyen a teszt, de láttunk már karón varjut, tesztelj majd holnap reggel még egyet.


Nekem menstruáció kimaradása előtt már pozitív volt...


Sok sikert! :)

2016. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem az előt is csak 1 hét után mutatta ki ő már 2 és fél éves. Nagyon szeretnénk a tesót. Már félek tesztelni is mert nagyon el fogok keseredni ha negatív..
2016. márc. 22. 10:07
 3/5 anonim ***** válasza:
előfordulhat hogy nem mutatja ki a vizeleted a hcg-t. én tesztelnék 2 naponta még max egy hétig, utána ultrahangra mennék, ha nem jön meg de nem is pozitív. mert valami oka tuti van, hogy nem jön meg.
2016. márc. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erről is kérdeztem a dokt azt mondta hogy normális is lehet ha elmarad 1 mensi ha a köv sem jön meg és még mindíg negatív a teszt azt mondta hogy akkor mindenképp megnéz de szte addig várjunk.
2016. márc. 22. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
tegnap este nekem is émelygésem volt, sőt ma is. a Mensim is késik 1hete. De! Párom hívott,hogy ő se érzi jól magát, és kijött a reggelije. SZóval lehet, van megint valami vírus, és stresszes volt az utóbbi időszakod, ezért késik a mensid. vagy valami hormonális bajod van. AMi nekem is lehet, mert még nem teszteltem.:D
2016. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!