Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményeetek eről...

Mi a véleményeetek eről progeszteron kérdés?

Figyelt kérdés

Progeszteront szedem napi 200 mg- ot. El fogyott a progeszteron és mentem nőgyógyászatra íratni de mondtam hogy fáj a hasam és szurkál a petefészkem, ezért csinált ultrahangot és azt mondta alvadt vér van a méh nyálkahártyámban.

Igaz kimaradt pár nap hogy el fogyott a progeszteron.

Egy hét múlva kell visza mennem.


Ez mit jelent?


2016. márc. 24. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

? nem értem a kérdést...


terhes vagy?


Nálunk nem vényköteles a progeszteron...

2016. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ott kapkodhatjátok be ész nélkül, de itt csak az orvos írhatja fel. Ha terhes vagy, akkor nem jelent sok jót, valószínűleg elkezd leválni a méhnyálka, de nem értem, akkor mér nem írt pótlást.
2016. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mert azt mondta várjunk, nem igazán akart semmit mondani, már majdnem ki jöttem de mégsem hagyott nyugodni és gyorsan rá kérdeztem meg fog jöni doktor úr? És azt válaszolta hát lehet lesz egy kis vérzés de nem biztos!


Én magamban arra gondoltam hogy lehet látott az orvos pici terhességre utaló jelet lehet ezért van ez?

2016. márc. 24. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Második milyen bajod van? Te a nem vényköteles gyógyszereket ész nélkül kapkodod be? Mert én nem...mondtam ilyent?


Csak mondtam, hogy nekem kiadták recept nélkül is.


Pihenj le, ha sok a feszkó.

2016. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!